Výzva pre kresťanské Média: Varujte kresťanov pred Rock-ovou skupinou: „Petra“ v Leviciach

 

 Pápež Benedikt XVI. „Rock-ová hudba je nástrojom protináboženstva!“

Tento text je opísaný z knihy: “Duch liturgie”
Knihu napísal bývalý prefekt: “Kongregácie pre náuku viery” (za čias pp.bl.Jána Pavla II.) v r.2000 – kard.Mons.Jozef Ratzinger.

“Rock” [music] ... je vyjadrením elementárnych vášní, a na rockových festivaloch predpokladá kultový charakter, formu uctievania, v skutočnosti v opozícii ku kresťanskému uctievaniu. Ľudia sú, aby som tak povedal, prepustený zo seba tým, že skúsenosti sú súčasťou davu a emocionálneho šoku rytmu, hluku, a špeciálnych svetelných efektov. Avšak, v extáze majú všetky ich obrany strhnuté, …”
Duch liturgie , 2000   http://en.wikiquote.org/wiki/Pope_Benedict_XVI#On_popular_culture

6. 10 (októbra) 2012 v športovej hale v Leviciach sa má uskutočniť “Rock-ový” koncert, kde bude vystupovať rock-ová skupina: “Petra” a bývalý vedúci vokalista rockovej skupiny “Head East” – John Schlitt.

VAROVANIE !!!

Súčasný pápež: Benedikt XVI. varoval kresťanov pred rock-ovou hudbou a to nie len kvôli nevhodnému štýlu v Božích chrámoch (kostoloch), ale pre samotný rytmus hudby, ktorý spútava ľudského ducha (kresťanov).

Tak ako sa Slobodomurárstvo infiltruje do vnútra Cirkvi a vznikajú rôzne herézy, sekty, schizmy… aj v oblasti hudby do Božích chvál (piesni) preniká duch okultizmu, ktorý “má na perách meno Božie“ (navonok chváli Pána Boha), ale “v srdci” a v podvedomí si ukladá falošnú úctu k Bohu.

Drahé Božie Deti, bratia a sestry…

Tak ako každé dielo od satana bude odhalené na verejnosti, aj duch Rock-ovej hudby a jej prívrženci sa budú zodpovedať pred Božou Tvárou.

Modlite sa a postite za ich obrátenie, aby v duchu a v pravde chválili Pána Boha. Nech úcta, česť a dobrorečenie nebolo len na perách a slovách piesni, ale aj v srdci a s Kristovým Duchom prenikli hudbu Pokojom a radosťou.

Viac o okultnej hudbe si prečítajte na:

http://jezismaria.ic.cz/MARIAEM_JEZIS_MARIA/DIABOL_MEDZI_NOTAMI/DIABOL_MEDZI_NOTAMI.html

Pápež Benedikt XVI: “Rocková hudba je nástrojom protináboženstva”

Pápež zrušil popový koncert vo Vatikáne (Malcolm moore. 01. sept. 2006 ) ( vyžadoval, aby sa počas Omše nepoužívali gytary a včera napomenul kňazov za teatrálnosťpri službe.

Liturgia nie je divadelný text a oltár nie je javisko, povedal pri stretnutí so skupinou talianských duchovných vo svojej letnej rezidencii v Caste Gandolfo. Nová pieseň pre Pána – pápež Benedikt XVI – keď som v prednáške na tému Liturgia a cirkevná hudba poukázal na nemožnosť zmierenia rockovej hudby a popolárnej hudby s liturgiou Cirkvi, zdvihli sa dokonca hlasné vykriky protestu, zo strany tých, ktorí cítili povinnosť obhájiť svoje pokrokové myšlienky.

V oblasti hudby v liturgii nemá miesto hudba typická pre zábavu – oddychová, tanečná, reklamná, filmová, slúžiaca ideologickej propagande.

V naších kostoloch zaznieva diskotéková hudba, a nikoho to netrápi.

Ba naopak chválime sa tým, ako bolo dnes v kostole veselo, zábavne a tradične. Pri tom desakralizujeme liturgiu, rob´me z ne koncert na želanie, alebo priestor na realizáciu jednotlivcov.

Pán Ježiš sv. Faustíne : Tieto posledné dni karnevalu som spoznala veľké množstvo trestov a hriechov. Pán mi dal spoznať v jednej chvíli hriechy celého sveta …… ktoré boli popáchané v tento deň …. fašiangov ( disco, pochybné koncerty, tance, plesy atď. )Pán Ježiš sv. Faustíne z knihy Božie milosrdenstvo

..

Manželia – Kocianovci prednáška o rockovej hudbe-mp3 …….. …

diabol-medzi notami-hudba-mp3 …………………………… ………..

diabol medzi notami

……

Vplyv FILMU a hudby na podvedomie Páter Kodet …… ……….

video AVI – Vplyv FILMU a hudby na podvedomie – TV LUX J. Kováčik

video 3g2 ( aj do mobilu ) J. Kováčik

audio J. Kováčik

Páter Kodet o hriechu ……………………………. ………… .

Beatles v službách satanaenter

..

Prvý nesmelý odkaz na satanizmus sa objavil na obale jednej z najslávnejších platní v histórii rockovej hudby Sergeant Pepper‘s Lonely Hearts Club Band od skupiny Beatles (1967). Na obale albumu sa objavilo mnoho známych osobností – Karl Marx, Stanley a Oliver, Marlon Brando, Bob Dylan a ďalší. V tom čase bubeník Ringo Starr povedal: „Chceli sme dať dohromady tváre osôb, ktoré máme radi a ktoré obdivujeme.“ Spomedzi nich sa vľavo hore vyníma podobizeň zhrbeného muža.

Je to anglický okultista Aleister Crowley (1875 – 1947), otec moderného satanizmu a inšpirátor väčšiny súčasných ezoterických skupín.

Crowleyovo heslo „Rob, čo chceš“ vyzývalo užívať si život bez hraníc a morálnych noriem, v ustavičnom hľadaní osobného uspokojenia a egoistického pôžitku.

Podľa tohto anglického okultistu má človek právo postaviť sa na miesto Boha a sám si zvoliť zákony vlastného života.

V rockovom prostredí 60. rokov, s prebúdzajúcim sa záujmom o ezoteriku, považovali Crowleya za osobnosť, ktorá bola „v móde“. Oceňovali ho za jeho prirodzený sklon porušovať a prestupovať zákony a všeobecné platné normy a tiež za jeho výzvy odmietať každú zhora danú normu.

Pravdepodobne z týchto dôvodov ho Beatles zaradili na obálku svojej najslávnejšej platne.

Comments
4 komentáre to “Výzva pre kresťanské Média: Varujte kresťanov pred Rock-ovou skupinou: „Petra“ v Leviciach”
  • emanuelbohsnami píše:

   Mária, ponechal som toto video a to z toho dôvodu, aby aj ostatní videli v čom spočíva falošný duch v “pop a rock music”.
   “Lebo my nebojujeme s telom akrvou, ale s duchmi v nebeských sférach” ako hovorí sv.Pavol

   Pozrime sa kam tento duch priviedol Johna a jeho skupinu:
   Na prvý dojem sa zdá, že ide o veriaceho kresťana ako spieva o Bohu v kostole.

   Áno, na prvý pohľad pre tých, ktorí žijú falošný ekumenizmus (nie v dobrom zmysle) a nepoznajú slobodomurársku činnosť v kresťanskych spoločenstvách.

   Ked si pozorne pozrieme toto VIDEO – môžeme vidieť, že budova – v ktorej spievajú je podobná Novo-gotickým chrámom v kresťanských – katolíckych cirkvách.
   Lenže to je len zdanie, pretože kto sa vyzná v historii ľudstva a Cirkvi – tak vie, že Slobodomurári ako stavitelia chrámov sa rúhali Bohu svojimi okultnými výjavmi ako v katolíckych, tak aj v protestantských chrámoch.

   Konkrétne na tomto môžeme vidieť, že sa nejedná o katolícky (nakoľko nemá žiadne sochy, obrazy Svätých….) ale o protestantsky chrám, kde je jediným kresťanským symbolom “Kríž”, aj to akokeby sa jednalo o obyčajné prekrižené “čiary”.

   Rockeri sú akoby takými typickými “veriacimi”, ktorí miešajú vieru v Krista s Antikristom alebo s duchom tohto sveta.

   Na šatách a na krku veľký kríž – z rôznych dôvodov, aj s úmyslom podobným New Age, kde Krista a Krišnu spájajú v jedného boha, pod falošnou zámienkou, že oni sú tolerantný a veria v jedného boha.

   John S. zažil obrátenie – skusenosť so živým Bohom, čím mu Kristus pomohol sa oslobodiť z hriešneho života – plný hedonizmu a zvrátenosti okultných praktík a hýrivého spôsobu pod vplyvom omamných látok.

   Toto však nebolo všetko alebo ináč povedané obrátenie Johna S. nebolo dostatočne silné na to, aby sa zriekol aj okultnej hudby. Typický protestantský prístup spočíva v tom, že ak vyznávaš Ježiša za Krista – budeš spasený a “môžeš robiť, čo chceš”, čiže spievať a hrať s nástrojmi tohoto sveta.

   Dobre ho pripodobnili k obráteným Hipisákom,ktorý podobne zanechali hýrivý spôsob života (plný omamných látok, erotizmu atd…), ale pre hudbu, ktorej sa nevedeli vzdať, sa “vrátili späť k tomu, čo vyvrátili”, ako hovorí Sv.Písmo (Biblia).

   Aj, ked Johny S. sa nevrátil k takémuto spôsobu života, aký viedol predtým, predsa jeho postupné obrátenie ešte nedošlo k bodu oslobodenia v oblasti hudby.

   Nepriateľstvo medzi Bohom a diablom má 2 rozmery:
   1.otvorený boj proti Bohu
   2.skrytý boj proti Bohu

   1.Satanizmus a Ateizmus
   2.Slobodomurárstvo a cirkevné slobodomurárstvo

   Johny S. sa chtiac-nechtiac pohybuje v kruhoch cirkevného slobodomurárstva, ktoré sa skrytým spôsobom infiltruje do vnútra kresťanského života a tak mieša ducha tohto sveta do chválospev na oslavu Boha.

   Nemožno služiť dvom pánom,hovorí Pán Ježiš
   Ako chce človek spojiť ducha Belíála s Duchom Svätým? Nemožné!

   A tak ani nie je možné spájať Rock-ovú hudbu s kresťanskými chválami.

   Modlime sa za Johna S. a jeho skupinu Petra, aby na Slovensku mohol zažiť obrátenie v plnosti.
   Modlime sa za jeho obrátenie k Sedembolestnej a Kráľovnej Pomoci, aby Ju navštívil v Dechticiach na zjavení a prijal do svojho života Matku všetkých národov – nie len ako ženu, ktorá kedysi bola matkou Ježiša Krista a ženou menom Mária, ale ako Tú, ktorá bola a je navždy Matkou všetkých ľudí.

   Nech mu žehná Pán, rozjasní nad ním svoju Tvár a daruje mu svoj Pokoj. (Nm 6,24)

   Like

Trackbacks
Check out what others are saying...


Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

 • Falošné ZJAVENIA VÍZIE – proroci

 • Falošné veštice – snáry – mágovia

 • Nebezpečné Hnutie NEW AGE

 • WEB.stránka zaoberajúc sa sektami

 • Viac o SEKTÁCH sa môžete dozvedieť u Borisa Rakovského

 • FILMY-HUDBA-LITERA…

%d blogerom sa páči toto: