OSOBY s kontroverznou povesťou: Petra Bostlová

 

Niekoľko kontroverzných vyjadrení Petry Bostlovej

“Milí přátelé, děkuji Vám všem, kdo jste přispěli k vítězství Miloše Zemana. Svými modlitbami, svými diskuzemi na internetu a s přáteli, jakýmkoli svým dobrým přičiněním. Zvláště pak vhozením svého volebního hlasu panu Zemanovi tento víkend. Jsem si jistá, že z kandidujících prezidentských uchazečů je to dobrá volba. (A zvláště poslední dva týdny ukázaly, že nakonec dokonce ta vůbec nejlepší možná.)

Viac na: http://bostlova.blog.idnes.cz/c/318777/A-mame-pana-prezidenta-Modleme-se.html

“Milí přátelé, vyzývám nás všechny, abychom se spojili ve společné modlitbě k Bohu, aby se naším příštím českým prezidentem stal Miloš Zeman. (Nikoli jeho protikandidát.) Čtěte dál – a uvidíte proč.”

Viac na: http://bostlova.blog.idnes.cz/c/317109/Krestane-spojme-se-v-modlitbe-za-prezidenta-Zemana.html

V čom spočíva omyl vo vyjadreniach Petry B. ???

Na jednej strane neprijíma slobodomurára Schwarzenberga, ale na druhej strane prijíma komunistu Zemana?! Vari o tom nevie ? Alebo uprednostňuje radšej komunizmus pred slobodomurárstvom?

Aj u pokrstených ľudí sa stáva, že v prípade volieb, či už prezidentských alebo parlamentných si myslia, že volia medzi väčším a menším zlom – čo je síce pravda, ale za menšie zlo – považujú všedný hriech alebo ešte horšie – menšie zlo nepovažujú za hriech.

V tomto prípade za menšie zlo považuje zvolenie Zemana, ale voliť komunistu vari nie je hriechom ani všedným? Môže kresťan slúžiť dvom pánom alebo zhrešiť, pokiaľ tým chce dosiahnuť akési menšie zlo (resp.dobro z jeho pohľadu) ?

Vôbec nie! Veď aj v katechizme sa píše, že nemožno klamať (zhrešiť) za účelom dobra. Cieľ  neposväcuje zlé prostriedky, ako sa niekto nazdáva.

Ďalším článkom je falošné Varovanie (resp.falošné vízie-posolstvá), ktoré uznáva a propaguje namiesto Varovania z Garabandalu.

“Běda mi, běda mi, tvrdit cokoli jiného než právě toto. Než že Poselství Varování dávaná prostřednictvím irské sestry Marie Božího Milosrdenství jsou pravá, autentická, a to nesporně a jasně.”

Viac na: http://bostlova.blog.idnes.cz/c/313581/Pravost-Poselstvi-Varovani.html

Prečo sú posolstvá falošné?

Viac na: http://aktualityspravynovinky.wordpress.com/2012/09/14/kauza-varovanie-z-irska/

Comments
4 komentáre to “OSOBY s kontroverznou povesťou: Petra Bostlová”
 1. Petra Bostlová píše:

  🙂 Příště by to ještě chtělo, pane anonyme, zapracovat na argumentaci. -:) Neb tak nějak nerozumím, kde vidíte tu “kontroverzi”. 🙂 1. Pan Zeman není komunista, 2. Zednářství má za cíl rozvrácení Církve, 3. Irská Poselství naprosto neruší poselství z Garabandalu, ba právě naopak. (Stejně jako poselství z Fatimy apod.) Takže pro příště: Zkuste být trochu méně manipulativní, rozhodně to věci jen prospěje. Děkuji, Petra Bostlová. (p.s. Lhát je hřích, o to spíš lži roznášet.)

  Like

  • emanuelbohsnami píše:

   Ďakujem za tvoj názor, pozri si svoj e-mail na seznam.cz
   Napísal som ti niečo viac …

   Like

  • Jana píše:

   Dobrý den paní Bostlová,
   píšete, že zednářství chce rozvrátit církev. Ona římskokatolická církev je prolezlá ilumináty. Není náhodou Vatikán šelma z moře, o níž se píše v Bibli? Pro mne není podstatná církev, ale Písmo svaté a žádný papež, který chce zlikvidovat křesťanství, ateismus…
   Jana K.

   Like

   • emanuelbohsnami píše:

    Pre Janu

    Šelma z mora nemôže byť Vatikán ako taký (štát) pretože apoštol Ján v knihe: “Zjavenie Jána – Apokalypsa) pod šelmami myslel skôr myslenie ľudí a nie nejaký celok štátu,či miesto.

    Z knihy Zjavenie Jána vieme, že je tam spomenutá “šelma z mora” a “iná šelma – podobna baránkovi”. Protestanti vykladaju tieto Slová svätého Písma všelijako, ale zhoduju sa na tom, že šelma podobna barankovi sú ľudia, ktorí navonok pôsobia ako veriaci, lebo baránok je symbolom viery Krista, ale kedže v skutočnosti sa jedná o šelmu, ktorá len predstiera že vizerá ako baránok, tak pod touto šelmou rozumejú – ľudí, ktorí majú falošnu vieru.

    V tomto sa aj katolicka nauka zhoduje, nakoľko to aj samotná Panna Mária (Matka Ježiša Krista a všetkých národov) povedala:

    ŠELMA PODOBNÁ BARÁNKOVI:

    “…dvojrohá šelma podobná Baránkovi, označuje SLOBODOMURÁRSTVO, ktoré preniká do vnútra CIRKVI, to je CIRKEVNÉ SLOBODOMURÁRSTVO,
    Túto slobodomurársku infláciu do vnútra Cirkvi som už predpovedala vo FATIME (ZJAVENIE V PORTUGALSKU), keď som vám oznámila, že satan prenikne až do vrcholu Cirkvi. …
    CIRKEVNÉ SLOBODOMURÁRSTVO … zosnuje vzburu rozporov a ODPORU VOČI PÁPEŽOVI, podporuje kritiky a opozície biskupov a teológov….
    Tak proti temnej sile dnešného slobodomurárstva, usilujúceho sa zničiť Krista a jeho Cirkev, staviam mohutnú žiaru môjho verného KŇAZSKÉHO ŠÍKU, aby Krista všetci milovali, poslúchali a nasledovali, a jeho CIRKEV aby bola stále viac milovaná, bránená a posväcovaná.
    V tom predovšetkým spočíva lesk VÍŤAZSTVA ŽENY ODETEJ SLNKOM
    A MôJMU NEPOŠKVRNENÉMU SRDCU sa dostáva najžiarivejšiemu TRIUMFU.“

    (13.6.1989/ MKH- Don Stefano Gobbi – Panna Maria)
    Viac tu: http://boh-jeziskristus-cirkev-na-skale.webnode.sk/news/prisny-a-radikalny-tradicionalizmus-cirkevne-slobodomurarstvo-1-cast/

    Jana
    Zrejme aj tak vnímaš Vatikán ako spolok ľudí, ktorí maju falošnu vieru a preto ich spájaš so šelmou podobnou baránkovi, avšak v takom prípade prečo len Vatikán?!
    Rovno povedz, že celá katolicka Cirkev (resp.veriaci v katolicku nauku), čo považuješ za falošné ako náuku, tak aj spoločenstvo.

    Je to vlastne tvrdenie, proti tvrdeniu. Protestanti hovoria, že tou šelmou su katolíci, ale pripušťaju, že aj iné vierovyznania, ktoré nemaju správnu náuku a katolíci tvrdia, že tou šelmou sú nie len iné vierovyznania, ale zvlášť katolíci, ktorí miešaju vo vnutri Cirkvi falošnu náuku s pravou náukou. Su to katolíci, ktorí sa prezentuju ako katolíci, ale nie su jednotní s tým, čo oficiálne Cirkev učí, zvlášť ked nie su jednotní s učením pápežov, ktorí sa zhoduju vo viere s Ježišom Kristom.

    Jana
    píšeš, že nie je až tak podstatná Cirkev ako Písmo sväté…

    …su momenty, kedy Slovo Božie je dôležitejšie ako ľudia v Cirkvi a to z toho dôvodu, že tí ľudia sa môžu obrátiť proti Božiemu prorokovi, a v takom prípade je treba mať na prvom mieste Božie Slovo ako ľudí, ale Cirkev ako táká je zároven tajomným Telom Kristovým a preto tam, kde niet Cirkvi, tam niet ani Krista. Jedno s druhým je tak prepojené, že ťažko hovoriť o pravej viere a ucte k Božiemu Slovu, ked človek nemá uctu k Cirkvi.

    Vieš ako hovoril Ježiš Šavlovi?!
    “Prečo ma prenasleduješ?

    Šavol predsa neprenasledoval Ježiša, ved zomrel a ako zmrtvychvstalý už nemohol byť prenasleodvaný ako smrtelný človek. Šavol prenasledoval ľudí (kresťanov) a predsa Ježiš povedal, že Šavol prenasleduje Jeho? Ako je to možné?

    Práve preto, lebo ako už obrátený (sv.Pavol) píše že krstom sme udmy tajomného Tela Kristovho (Cirkvi) a tak kto prenasleduje kresťanov, zároven ubližuje aj Kristovi.
    Kedže je to tak medzi Kristom a Jeho Nevestou (Cirkvou) potom musíme Cirkev a Slovo Písma si vážiť a jedno od druhého neoddelovať v prejavovaní úcty.

    Ešte je dobré sa zamyslieť nad uctou Zákoníkov, ktorí tiež tvrdili, že si ctia Starý Zákon, ale Ježiš im na to povedal, že keby si ho ctitli, tak by si ctili aj Jeho a jeho nové zákony. Lenže v skutočnosti oni len tvrdili, že si ctia Božie Slovo, avšak len povrchne.

    Človek, ktorý skutočne verí, že Boh sa zjavoval cca 5000 rokov pred Kristom a 100 rokov po Kristovi, mal by veriť, že sa zjavuje aj 2000 rokov po Kristovi a že Svoje Slovo zjavuje aj v sučasnoti, lebo je živý a chce nám zjaviť celu Pravdu. Nie len to, čo bolo zaznamenané v Starom a Novom Zákone.

    Preto nás pozýva, ked sa zjavuje so svojimi Svätými:
    Medjugorje, Dechtice, Itapiranga….

    Ďakujem, že si prijala toto pozvanie
    Boh s nami+

    Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

 • Falošné ZJAVENIA VÍZIE – proroci

 • Falošné veštice – snáry – mágovia

 • Nebezpečné Hnutie NEW AGE

 • WEB.stránka zaoberajúc sa sektami

 • Viac o SEKTÁCH sa môžete dozvedieť u Borisa Rakovského

 • FILMY-HUDBA-LITERA…

%d blogerom sa páči toto: