Vízia sr.Heleny Aielovej / pápež v Ríme počas vojny

*(Pred Veľkým Varovaním)

23.brezen 1951 / „Celý svet bude vo vojne: Rusko bude spálené. Svet bude zasiahnutý ničením a smrťou. Vraždiace zbrane nezničia len armády, ale aj najjednoduchšie a najposvätnejšie veci; deti, nemocných. Títo bezbožní vládcovia národov sú všetci mimo zákona Cirkvi. Ponúkam ľuďom odpustenie a oni odpovedajú uragánom nenávisti a násilia proti Kristovi, pretože zúrivosť ich oslepuje.“

7.7.1951 / „Trest, ktorý zasiahne ľudstvo, bude hrozný. Nikto si nedokáže predstaviť strašný uragán, do ktorého sa ľudstvo ponára. Rozpúta sa po celom svete a v Taliansku tragickým spôsobom – protikresťanskou revolúciou.“

4.3.1955 / Ježiš Kristus hovorí: „Kostoly sú prázdne, zasvätené duše ma nechávajú vo svätostánku samotného... Je málo tých, ktorí ma milujú. Cirkev bude veľmi skúšaná. Zachráni sa tretina ľudstva. Prítomná hodina je pre Krista na zemi (pápeža) jedna z najhorších. Moji služobníci už nehlásajú Evanjelium.“

11.2.1957 / Panna Mária hovorí: „Rusko sa neobráti, ale svoje bludy rozšíri po všetkých národoch, obzvlášť v Taliansku, pretože Taliansko bude musieť zaplatiť za svoje chyby a bude musieť mnoho vytrpieť.

 

Táto generácia si zaslúži, aby bola vyhubená, pretože svet sa stal horším ako za čias potopy.

Na oblohe sa objaví červený oblak ako oheň a prebehne po celej oblohe. Toto všetko potrvá 3 dni a 3 noci. Zem bude pokrývať hustá temnota.“

*(Pred Veľkým Varovaním)

15.9.1958 / „Komunizmus sa rozšíri po celej zemi, materializmus vlastní celú organizáciu, doposiaľ nikdy nevídenú na tvári zeme. Tá rozvrátila práva Cirkvi. Sily tejto organizácie sú mocné; rozširuje svoje bludy a vyvoláva vojny, revolúcie a prenasledovanie Cirkvi. Práve z tohto dôvodu musia rehoľníci, kňazi, všetko duchovenstvo, zasvätené duše a duše zasvätené môjmu Srdcu – bojovať proti materializmu vlastným príkladom, že budú žiť svätým životom. Musia zachraňovať duše. Musia sa zapojiť do apoštolátu boja proti materializmu a za Kristove Kráľovstvo.“

8.4.1955 / „Svet bude skoro potrestaný svojou vlastnou krvou, chorobami, epidémiami, hladom, zemetraseniami, ktoré pohltia celé mestá a zem, prívalovými dažďami, tornádami, záplavami a hroznými uragánmi a konečne vojnou.

Vodcovia národov sveta hovoria o mieri, ale svet bude skoro vo vojne a celé ľudstvo upadne do zármutku, pretože sa začne prejavovať Božia spravodlivosť. Vo svete dôjde ku krvavým revolúciam. Rusko začne v Európe 3. Svetovú vojnu veľkým ničením, najmä v Taliansku. Pápež bude veľa trpieť. Rusko sa pokusí získať vládu nad svetom a Cirkev bude prenasledovaná. Ľudia odmietajú všetky moje výstrahy.

Vzhliadni na môj Plášť, aký je veľký! Keby som sa neskláňala nad zemou a celú ju neprikrývala svojim materským Plášťom, ohnivá búrka by už prišla. To je Plášť môjho milosrdenstva. Vzhliadni, moja pravá ruka tento Plášť drží nad svetom a úbohými hriešnikmi, zatiaľ čo moja ľavá ruka zadržuje Božiu spravodlivosť, aby bol svetu priznaný ešte odklad. Buďte mi v tom nápomocní, a preto ešte žiadam modlitbu, obzvlášť tú, ktorú som ťa naučila, a ktorá bude schopná získať veľa milostí pre spásu hriešnikov.

Často hovor s rukami na kríži:

„Kráľovná sveta, Prostrednica medzi Bohom a ľuďmi, Útočisko všetkej našej nádeje, zmiluj sa nad nami.“

27.3.1959 / „Vládcovia národov sú mimo Božieho svetla, obzvlášť vládcovia Talianska – sú plní falošnosti. Užívajú môjho a Synovho mena. Na všetky národy sa stále rýchlejšie rúti materializmus a pokračuje v pochodu, prinášajúcu skazu a smrť. Akú spúšť spôsobuje medzi mladými, spôsobuje hriechy nečistoty i medzi deťmi, kresťanské rodiny už prestali existovať. „Oni“ sa už z ničím netaja, chcú vyhnať Krista z rodín, zo škôl, z továrňach, zo spoločnosti, zo svedomia. Veľa sa modli …

Rím bude potrestaný … Rusko sa náhle objaví nad všetkými národmi, zvlášť nad Talianskom a vztýči červenú vlajku na kupolu svätého Petra, bazilika bude obklopená veľmi zúrivými levmi.“

22.8.1960 / „Na svet sa blíži strašná hodina … Mnohé národy budú potrestané, obzvlášť Taliansko, krvavou revolúciou. Rusko pripravilo tajné zbrane proti Amerike, Francúzsku a Nemecku. Vojna je blízko. Rýn od Švajčiarska bude naplnený telami a krvou. Pápež bude veľmi trpieť. Revúci lev sa priblíži k Petrovmu stolcu, aby rozširoval svoje bludy. Ruská žlč otrávi všetky národy, obzvlášť Taliansko.“

Veľký Piatok 1961 / „Ľudstvo sa nevracia k môjmu a Ježišovmu Srdcu. Svet padne do priepasti… Rusko rozšíri svoje bludy na všetky národy, obzvlášť na Taliansko. Svet padol príliš hlboko, potrebuje trest, metlu, aby bol očistený. Ľudia už svojho Boha neuznávajú; ich bohom je hriech, pôžitok, nepoctivosť, nikto nevracia k Bohu; tak privolávajú najstrašnejšie tresty ničenia a smrti na všetky národy, obzvlášť Taliansko. Rusko je vedené satanom, pretože chce mať absolútnu moc na celej zemi. Cirkev bude prenasledovaná a pápež a duchovní budú musieť veľa trpieť.

Vízia:  

Idú do Vatikánu. Berú pápeža …Pápež je sám, modlí sa, chytia ho, zrazia na zem, zviažu ho.

„Och, môj Bože, pomôž – tí surovci pápeža zabijú. Och, šľapú po ňom. Čo to vidím …“

–           Náhle prichádza svätá Panna, oni – muži padajú mŕtvi na zem.

–          Svätá Panna pápeža zdvíha, berie ho pod pažou, prikrýva svojim Plášťom.

„Och, Bože, čo vidím.“ … zrážajú prápory, tyče padajú.

–          „Neboj sa“, hovorí Panna Mária: „tí, bezbožní darebáci sa ho nedotknú…“

–          Volajú: „Nie, nechceme , aby nad nami vládol Boh, vládnuť musí satan.“

–          Svätá Panna drží pápeža pod svojim Plášťom.“

Comments
4 komentáre to “Vízia sr.Heleny Aielovej / pápež v Ríme počas vojny”
 1. Anonym píše:

  Zabudlo sa na jednu vec, zasvatenie ruska panej Marii, co sa aj stalo, tie to proroctva uz nie si aktualne, lebo zasvatenie bolo potrebne aby sa to nestalo.

  Páči sa mi

  • Anonym píše:

   Drahé Božie Dieťa, ked naša nebeská Mama prorokuje, čo sa stane do buducna a toto sa ešte nestalo, tak sa to stane ako ked Boh povie, že sa stane nepodmienečne. Nie, preto žeby bola Bohom, ale preto, lebo Ju poslal Boh, aby povedala svetu to, čo Boh chce.

   Takže, ked Boh poslal Pannu Máriu a On ju poslal k tejto vizionárke i povedala doslovne, že Rusko začne 3.sv.vojnu, tak sa to stane. Panna Mária by klamala, keby sa to nestalo a všimni si, že nedáva podmienku.

   Aj vo Fatime povedala, aby sa ľudia zasväcovali a že ked tak neurobia príde vojna. Ale zaroven popvedala ako tá vojna nastane a to, ked uvidia zvláštnu žiaru v istej noci.
   Porovnaj suvis medzi tymito 2 zjaveniami.

   Vo Fatime povedala, ako začne vojna a sr.Helene povedala ako bude prebiehať 3.sv.vojna. Hovorí detaily, že Rusi dobiju Rím a papež bude trpieť. To sa stane, opisuje čo sa stane a to preto, lebo Panna Mária vie, že nájdu sa aj takí ľudia, ktorí sa zasväcovať nebudu a pre nich bude vojna. Panna Mária vie, že niektorí ľudia hladaju ľahšiu cestu a nachadzaju vyhovorky, ktoré im brania sa zasväcovať.

   Zasvätenie Ruska, ktoré uskutočnili pápeži, len rozbilo SSSR – komunistické štaty, ale nezničilo komunizmus uplne. Preto sa opäť zhromaždia a nastane 3.sv.vojna
   Až počas vojny, ked nastane Veľke Varovanie od Boha, potom celý svet spozná svoje hriechy a Boha, ktorý mnohých natoľko zmení, že vojna prestane.

   Páči sa mi

   • Anonym píše:

    No nemyslím si že Rusko začne vojnu, stačí sa rozumne pozrieť na ekonomickú a ideologickú situáciu v dnešnom svete. Zatiaľ čo USA a EU rozširuju gender ideologiu, a mnohé iné bludy, Rusko ako jediné s drvivou silou bráni kresťanstvo a kresťanské zvyky svojho národa. Čo sa ekonomiky týka, Rusko najviac profituje , keď je mier. Jediný, kto zarába na vojne a potrebuje vojnou zakryť svoje dlhy, sú USA. Apropo, exorcistisa už vyjadrili, že vízie dotyčnej vizionarky su falošne.

    Páči sa mi

   • emanuelbohsnami píše:

    Blahoslavená Helena Aiello je oveľa dôveryhodnejšia ako nejaky laik alebo aj klerik, ktorý nemá uznanie papeža a zvlašť, ked si niekto neoveri slova kritiky na bl.Helenu, či už so strany nejakeho exorcistu alebo aj inej osoby. Preto by som poradil, aby si najprv overil zdroj, ktorý udajne hovori o tom ako exorcista odsudil vizie Božej prorokyne.

    Dalej ma zaujalo, ako si pisal, že “rozumne sa treba pozrieť na rusko..”

    Ježiš povedal, že tajomstva su skryte pred “rozumnými” a zjavene “maličkým”, ale zrejme to budeš považovať za slovičkarenie, tak potom to poviem tak, aby si sa pozeral do hlbky a nie len na vonkajši výzor Ruska, lebo prave toto ludi mýli. Myslia si totiž, že ked Rusko sa ubera dobrým smerom, takže nič zle sa mu nemôže stať z toho, čo je o ňom prorokovane.

    Tak si porovnajme s Bibliou. Kto by povedal, že Jeruzalem bude zničený, ked to bolo sväté Božie mesto rozvýjajuce sa úctou k Bohu, takže oproti iným mestám bolo na tom najlepšie? A predsa bolo nie len zničene, ale k moci sa dostalo ine mocnarstvo.

    A ked sa pozrieme na Rusko, Moskvu …. len naivný a povrchný človek – idealista alebo nacionalista sa môže klamať, že v takom štate nemôže dôjsť k prevratu. To iste bolo za komunizmu , socializmu a predsa sa to rozvratilo.

    Problem aj katolikov je ten, že Boží Svätí su pre nich len prostriedkom k uznaniu a nie poznaniu, čiže sväte mena použivaju kvôli tomu, aby ich uznavali veriaci, ale nie preto, aby spoznali vôľu Svätých..takže aj ked sa namahaju svojimi zjaveniami a posolstvami, nakoniec aj tak takíto ľudia nimi opovrhnu a prorokov dokonca nazvu falošnými… marne su ich slová i viera, lebo vo svojej “rozumnosti a pýche” sa zamotali

    Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

 • Falošné ZJAVENIA VÍZIE – proroci

 • Falošné veštice – snáry – mágovia

 • Nebezpečné Hnutie NEW AGE

 • WEB.stránka zaoberajúc sa sektami

 • Viac o SEKTÁCH sa môžete dozvedieť u Borisa Rakovského

 • FILMY-HUDBA-LITERA…

%d blogerom sa páči toto: