Extrémne vyjadrenia na pápeža Františka – kvôli jeho údajnom členstve v “Rotary clube”

Drahé Božie Deti, bratia a sestry.. v Kristovi Ježišovi, našom Pánovi

Práve v tieto dni, kedy si pripomíname a zároveň prežívame životné udalosti Ježiša Krista (slávnostný vstup do Jeruzalema, umučenie a vzkriesenie) aj na Jeho zástupcovi na zemi (pápež František) vidíme ako prechádza podobnými udalosťami už na začiatku svojho pontifikátu.

Jeho nedávno zvolenie do úradu pápeža bolo tak slávnostné ako keď Ježiša oslavovali jeho vstupom do Jeruzalema. Avšak ako toto slávnostné: „Hossana“ netrvalo dlho u Ježiša, tak ani u pápeža Františka. Veď tak ako u Ježiša očakávali, že vyslobodí izraelitov z pod nadvlády rímanov a pohanských modloslužieb, aj od pp.Františka mnohí očakávali očistenie Cirkvi od svetovlády slobodomurárov a Illuminátov ako aj pohanských náboženstiev.

Okrem toho na povrch sa dostávajú také informácie, ktoré podozrievajú pápeža na účasti v slobodomurárskych lóžach, čo je nezlučiteľné s učením Cirkvi a Ježiša Krista.

Presnejšie sa jedná o členstvo pp.Františka (už od r.1999) v organizácii zvanej: „Rotary International“. Táto organizácia sa síce prezentuje vo svete ako humanitárna – podporujúc finančne najmä tie národy, ktoré vyznávajú jediného Boha, ale v skutočnosti podporujú aj pohanské náboženstvá ako napr. náboženstvo: „Bahaizmu“.

https://hriechyokultizmus.wordpress.com/2013/03/29/rotary-club-international-podporuje-financne-pohanske-nabozenstva/

Okrem toho podľa údajných svedectiev tých, ktorí boli účastní v rôznych slobodomurárskych lóžach, dokonca až v spoločnosti Illuminátov  alebo „prenikli“ do tejto tzv. „Pyramídy Satana“ – je organizácia: „Rotariánov (Rotary Club – International) jej súčasťou.

https://hriechyokultizmus.wordpress.com/2013/03/29/pyramida-satana-illuminati-slobodomurari/

Z cirkevného učenia je známe, že účasť – čiže členstvo v slobodomurárskych lóžach je neprípustné najmä pre katolíkov a týmto aktom sa taký človek sám vylučuje z Cirkvi pod trestom exkomunikácie.

“Pre kresťana katolíka však nie je možné žiť svoj vzťah k Bohu dvojakým spôsobom, deliac ho na formu humanitárnu – nadkonfesionálnu, a formu internú – kresťanskú.” 

http://m.kbs.sk/obsah/sekcia/h/dokumenty-a-vyhlasenia/p/dokumenty-vatikanskych-uradov/c/nezlucitelnost-krestanskej-viery-a-slobodomurarstva

http://m.kbs.sk/obsah/sekcia/h/dokumenty-a-vyhlasenia/p/dokumenty-vatikanskych-uradov/c/slobodomurarske-zdruzenia-zakaz

http://www.mkh.sk/m-kniha.htm

Na slobodomurárstvo (aj cirkevné), nás upozornila Panna Mária cez svojho proroka: Don Stefana Gobbiho, že je najväčším nepriateľom Cirkvi, ktoré napokon bude zničené. Aj keď samotné slobodomurárstvo je známe ako neprijateľné pre kresťanov (katolíkov), predsa samotná organizácia: “Rotary International” nie je oficiálne vedená ako tí, ktorí by spolupracovali so slobodomurármi.

Členovia: “Rotary International”

http://www.rotaryfirst100.org/history/famous/honorary.htm#Francis

Pápež František – ešte ako biskup v Argentíne Mons.Jorge Bergoglio  – je podľa oficiálnej stránky Rotary International (v Argentíne) ich členom od r.1999. Pravdivosť údajov o jeho členstve v klube rotariánov je pravdepodobné natoľko, nakoľko aj bl.Ján Pavol II. podporoval humanitárne finančné aktivity tejto organizácie.

http://www.rotaryfirst100.org/history/headings/leaders/vatican.htm#Francis

Z uvedených informácii môžeme vyrozumieť, že obom pápežom išlo hlavne o humanitárnu pomoc pre krajiny, ktoré to najviac potrebovali a ešte stále potrebujú. Otázne však ostáva ako sa súčasný pápež František postaví voči podozreniu zo spolupráce s kontroverznou organizáciou Rotary International, ktorá je údajne prepojená so slobodomurármi a Illuminátmi (nepriateľmi Cirkvi).

Totižto, poznanie a úmysel s akým vstupoval  ešte vtedajší Mons.Jorge Bergoglio do členstva Rotariánov – nemôže už súčasného pápeža postaviť do pozície „ferendae sententie“, čiže vylúčeného z Cirkvi (oficiálne).

Pápež František v tomto prípade je vyzvaný nie len obstáť v skúške viery, ale zároveň viac odhaliť a upozorniť na nebezpečenstvo slobodomurárov, nakoľko v tejto záležitosti sa u posledných pápežoch málo hovorilo i konalo.

Drahí bratia a sestry …

Zaiste každý veriaci (katolík) je vyzvaný k čistej viere a preto nám záleží aj na tom, aby nás v tejto záležitosti viedol Ježiš Kristus so svojim zástupcom na zemi (pápežom) dobrým príkladom. Keďže tento dobrý príklad v skutkoch osoby pápeža (v oblasti slobodomurárstva) ešte nie je až tak známy, ale skôr otázny – treba sa modliť za pápeža, aby objasnil túto situáciu, ale aj za nás, aby sme napriek všetkým informáciám neprepadli do extrémnych názoroch a skutkoch.

Veď keď takéto informácie o členstve alebo podpore kontroverzných organizáciách vedú niektorých do pochybnostiach, či azda je pápež právoplatný alebo či majú zvoliť iného pápeža, tak potom oveľa väčší problém majú takíto ľudia ako samotný pápež.

Naša viera v neomylnosť pápeža predsa nastojí na sypkej viere, že pápež je pápežom len ak jeho skutky dokazujú jeho čistú vieru a mravy, ale na skalopevnej viere, ktorá nás upevňuje v tom, že pápež je neomylný vo svojich vyjadreniach (a nie v skutkoch).

Pápež nemôže prísť o svoj úrad kvôli svojim hriešnym skutkom, aj keby ťažko zhrešil.

Pápeža nemožno súdiť žiadnym súdom

http://aktualnespravy-news-novinky.blogspot.sk/2012/07/neomylnost-papeza-ako-sa-prejavuje.html

Pápež František je posledným pápežom, ktorý bude viesť Cirkev až do príchodu Ježiša Krista. 

https://hriechyokultizmus.wordpress.com/2013/03/24/kauza-peter-rimsky-papez-frantisek/

Modlite sa za neho i za nás navzájom, aby sme spoločne spoznávali Pravdu, ale aj ju šírili. Je to výzva aj pre nás,  aby sme jednak sa starali o čistotu Cirkvi, ale zároveň aj ostávali v Nej. Nech Duch Svätý nás napĺňa darom poznania, múdrosti a rozlišovania i sily byť jednotní s naším pápežom.

Nech nám v tom pomáhajú Boží proroci – vizionári a ich posolstvá, ktoré nám Ježiš dáva skrze svojich svätých, najmä cez Pannu Máriu. Ona nás stále sprevádza svojimi príhovormi a upevńuje aj v tomto pápežovi, aby sme sa za neho modlili a ešte sa neukázalo, ako jeho horlivosť bude čistiť túto zem.

Na mocný príhovor Nepoškvrneného Srdca Panny Márie, nech nás Boh žehná so svojimi milosťami a daruje svoj Pokoj (Nm 6,24)

Comments
2 komentáre to “Extrémne vyjadrenia na pápeža Františka – kvôli jeho údajnom členstve v “Rotary clube””
 1. Je to Argentinsky zid(uz 5.rabin-papez v poradi) a POSLEDNY PAPEZ,PETRUS ROMANUS.Prijal meno po Frantiskovi z Assisi,ktoreho prave meno bolo: Giovanni di Pietro( Petrov nasledovnik) Bernardone…A tento Rabin-Papez povedie ‘ovcanov’ jeho LOZE cez suzenie sveta od 2013 po 2020. potom pride prepolovanie sveta,posun Zemskej osi,ale aj Zemskej kory a tektonickych kryh…To su “tajomstva” cirkve-slobodomurarov…Aj 9/11 utoky v USA maju zakodovane v cislach to iste.Aj EU a USA zastava,atd.

  Like

  • Admin píše:

   Silvester, ako rozumieť tvojmu názoru, ked na jednej strane považuješ pápeža Františka za pravého a posledného pápeža z proroctva sv.Malachiáša, ale na druhej strane tohto pápeža považuješ za slobodomurára?!

   Akosi to nedáva kresťansku logiku.

   Čo sa týka prepolovania zemegule, tak to tiež akosi nepasuje, ked vieme, že Zem nebude uplne zničená, ale len očistená a tak obnovená. Ved na nej budeme žiť večne ako to je napísané v knihe Zjavenie Jána 22kapitola

   Keby nastalo prepolenie Zeme, tak by uplne zanikla ako o tom už hovorili vedci na tomto videu:

   Like

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

 • Falošné ZJAVENIA VÍZIE – proroci

 • Falošné veštice – snáry – mágovia

 • Nebezpečné Hnutie NEW AGE

 • WEB.stránka zaoberajúc sa sektami

 • Viac o SEKTÁCH sa môžete dozvedieť u Borisa Rakovského

 • FILMY-HUDBA-LITERA…

%d blogerom sa páči toto: