Panna Mária o 2 pápežoch (pp.František a Benedikt XVI.)

13.5.2013 / Itapiranga (Br)

Modlite sa za Cirkev. Modlite sa za pápeža a za všetkých zasvätených.  
Besnenie démona bude odhalené čoskoro na svete, proti Cirkvi môjho Syna Ježiša do tej miery, že uvidíte mnoho kňazov opúšťať službu Bohu a mnoho veriacich nebudú vedieť, čo majú robiť a stratia vieru.Ťažké časy sa blížia, ale hovorím vám modlite sa ruženec na  prekonanie diabla a zla. Aj keď sa všetko zdá stratené, s ružencom sa vám podarí zničiť démona, tak sa modlite v rodine. Požehnám im a poskytnem im Boží pokoj. Vám všetkým žehnám: v mene Otca, Syna a Ducha Svätého. Amen!”


Virgem_cartaz2

“Rezem pela Igreja. Rezem pelo Papa e por todos os consagrados. A fúria do demônio se manifestará breve no mundo contra a Igreja de meu Filho Jesus ao ponto que vocês verão muitos sacerdotes abandonarem o serviço de Deus e muitos fiéis não saberão mais o que fazer e perderão a fé.

Tempos difíceis estão chegando, mas eu lhes digo: rezem o rosário para vencerem o demônio e todo mal. Mesmo que tudo pareça perdido, com o rosário vocês conseguirão destruir o demônio, portanto, rezem-no em família. Eu os abençoo e lhes concedo a paz de Deus. A todos abençoo: em nome do Pai, do Filho e do Espírito Santo. Amém!”

http://www.santuariodeitapiranga.com.br/index.php?option=com_content&view=article&id=161:boas-vindas&catid=25:geral

15.5.2013 / Naša Pani mi tiež povedala, tento výklad:“Časy sú ťažké pre Cirkev a pre svet, ale Boh vždy príde na pomoc všetkým svojim deťom, pretože jeho milosť a jeho božská pomoc nebude nikdy chýbať.
Toto je doba, že dvaja pápeži sú blízko pri sebe a vzájomne si pomáhajú:
jeden v tichu, v modlitbe, v uctievaní, ktoré ponúka svojim utrpením pre ostatných, ktorí musia viesť, hovoriť, konať a byť svedkami učenia môjho Syna Ježiša, pre všetkých . Dva životy, dva plamene svietia pre dobro Cirkvi a sveta.
Môj syn Benedikt XVI dáva príklad vedomým odstúpením, obetuje sa a modlí za dobro Cirkvi a súčasného pápeža, čo mnohí nerobia.”Títo dvaja svedkovia sú dve olivy a dva svietniky stojaci pred Pánom zeme. (Zj 11: 4)

Nossa Senhora me disse também, nesta aparição:

Os tempos são difíceis para a Igreja e para o mundo, mas Deus sempre vem em auxílio de todos os seus filhos, pois a sua graça e o seu auxílio divinos jamais faltarão. Este é o tempo que dois Papas estão perto um do outro e se ajudam mutuamente: um no silêncio, na oração, na adoração, oferecendo os seus sofrimentos pelo outro que deve guiar, falar, agir e testemunhar os ensinamentos de meu Filho Jesus a todos. Duas vidas, duas chamas acesas pelo bem da Igreja e do mundo. Meu filho Bento XVI lhes dá o exemplo de saber renunciar, de sacrificar-se e de rezar pelo Bem da Igreja e pelo Papa atual, coisa que muitos não fazem.

Essas duas testemunhas são as duas oliveiras e os dois candelabros que estão diante do Senhor da terra. ( Ap 11, 4)

19.5.2013 
“Francúzsko, Francúzsko, vráť sa k Bohu – On ťa volá! Francúzsko, Boh túži po tebe a miluje ťa. Miluj Pána a buď mu verné. … Nehreš! Vráť sa, vráť sa! … Boh  vám stále dáva čas na obrátenie. Je čas vrátiť sa k Bohu s kajúcim srdcom a môj Syn ti odpustí!” …

França, França, retorna a Deus. Ele está te chamando! França, tu és querida por Deus e amada. Ame ao Senhor e seja-lhe fiel. Quanto te dei França. Quantas graças eu te concedi. Não peques mais! Volta, volta!…Deus ainda está te dando um tempo para a conversão. É hora de retornares a Deus com o coração arrependido e meu Filho te perdoará!…

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

  • Falošné ZJAVENIA VÍZIE – proroci

  • Falošné veštice – snáry – mágovia

  • Nebezpečné Hnutie NEW AGE

  • WEB.stránka zaoberajúc sa sektami

  • Viac o SEKTÁCH sa môžete dozvedieť u Borisa Rakovského

  • FILMY-HUDBA-LITERA…

%d blogerom sa páči toto: