Dievčatko (Akiane Kramarik), ktoré malo falošné vízie už v 8 rokoch.

Akianin

Akiane Kramarik má talent na to, aby vedela maľovať obrazy tak výnimočne, že mnohí dospelí ľudia by to nedokázali.

To však nie je zárukou alebo dôkazom toho, že jej vízie o nebeskom Kráľovstve sú od Boha a Jeho svätých…

Vízie a obrazy ako mimoriadne schopnosti sú aj od diabla (padlých anjelov), ktoré navonok sa javia ako krásne, avšak majú v sebe posolstvo, ktoré dokazuje, že pochádzajú od nich a nie od svätých z nebeského Kráľovstva

www.akiane.com/store/

Napr. falošný obraz Boha

Boh (Otec-Syn-Duch Svätý) vizerá stále rovnako ako Osoba Ježiša Krista (vo veku 33 rokov – dokonalý vzhľad osobnosti)

Porovnaj obraz: “Boha Otca” namaľovaný podľa vízie bl.sr Eugenia Ravasi 

http://boh-otec-syn-duchsvaty.webnode.sk/zjavenie-sr-eugenia-ravasiova/

https://i2.wp.com/www.magnificat.sk/old/mrosa/0705/pictures/16_1a.jpg

Ďalšou vizionárkou je sv.sr.Faustína Kowalska, ktorá dala namaľovať obraz Boha Syna – Ježiša Krista (na jeho žiadosť ako ho videla)

http://boh-otec-syn-duchsvaty.webnode.sk/jezis-k-a-sr-faustina-k-/

https://i2.wp.com/www.zivcakova.sk/03Zjaveniavosvete/Faustina/o1.jpg

Boh (Otec-Syn-Duch Svätý) je v nebeskom Kráľovstve “stále ten istý včera, dnes a naveky” vo svojom výzore ako Ježiš Kristus s dlhými vlasmi a bradou.

Akiane Kramarik videla údajného Ježiša s ostrihanými vlasmi a bradou, čo sa nestotožňuje s pravdivým obrazom o Bohu.

A to je dielo satana, ktorý ked nemôže zobrať človeku vieru v Boha, tak sa snaží ju aspoň pomýliť  a to aj vytvorením falošnej predstavy o Bohu.

Nevhodným filmom, ktorý propaguje jej falošné vízie a obrazy o Ježišovi sa nazýva: “Nebo nie je výmysel.”
https://www.youtube.com/watch?v=MYXxr4ti25A

Comments
61 komentárov to “Dievčatko (Akiane Kramarik), ktoré malo falošné vízie už v 8 rokoch.”
 1. Mária Kocúrová píše:

  Knihu som čítala, ta sa mi celkom pozdávala. Predsa také veci by si nedokázalo vymyslieť dieťa 4-5 ročné. Chlapec nemaľuje, obraz Pána Ježiša od toho dievčatka,sa mi nezdal.ale bližšie neviem o tom nič. Videla som veľa jej obrazov,ale nejak ma nezaujali. Neviem,či to má zmysel s tým strácať čas,lebo kto verí , tomu to nevytlčieš z hlavy,tak ako ani mne nie ,že posolstvá sú nepravé,tak ako teba nik nedokáže presvedčiť ,že sú pravé. Neviem prečo ťa to nadchýna sa tým zaoberať. Peknú nedeľu a požehnanie do nasledujucého týždňa.

  Páči sa mi

  • emanuelbohsnami píše:

   Som rád, že ten “obraz sa Ti nepozdáva”, lebo naozaj nemôžme byť ľahkomyselný pri zjaveniach. Stáva sa, že deti si kreslia Ježiša a obrazok vizerá podľa ich predstáv a možností ako to dokážu vyobraziť (nakresliť), ale pokiaľ ide o zjavenia, tam musíme byť opatrní, lebo ak je to od Boha, prinesie nám to požehnanie, ale ak je to od diabla, prinesie nám to prekliatie. Niet inej cesty medzi tým a preto je dôležité venovať čas skumaniu zjavení.

   Ducha neuhášajte, proroctvami nepohradjte, ale skumajte …

   Prečo sa máme zaoberať zjaveniami?

   Ako som napísal: požehnanie alebo prekliatie – inej cesty niet.

   Ked je toto zjavenie od diabla a mi to prijmeme ako niečo dobré, prekliatie postihne našu rodinu až do 3-4 pokolenia.

   Falošné Zjavenia sú hriechom proti 1.Božiemu prikázaniu a ako sa tam píše, tak prekliatie neminie tých, ktorí prijmaju takéto zjavenia-kult-falošnu uctu.

   Človek aj ked si hovorí, že je veriaci (dokonca katolík) a nerozlišuje medzi dobrými a zlými zjaveniami, ľahko sa ocitne v pazuroch zlého a prekliatie spočinie na jeho rodine.

   Nemôžte služiť 2 pánom

   Pri skumaní zjavení nesmie človek prepadnuť myšlienke, že diabol nemá moc pôsobiť cez malé deti. Už 12 ročné deti boli posadnuté démonom a to vlastnou vinou, lebo sa zaoberali new age ideologiou a špiritizmom. Navonok nevinné hry s kartami alebo doštičkami a nakoniec si diabol s nimi robil, čo chcel

   A podobne aj čo sa týka mimoriadnych schopnosti, či už ide o silu alebo talenty maľovania, tak sa nemôžeme nechať pomýliť tým, žeby sme si o deťoch mysleli aké su nevinné.

   Očividne toto dievča ešte stále mieša kult Boží s kultom pohanských náboženstiev ako je budhizmus a hinduizmus, ked obdivuje budhistu pri meditácii – okultnej praktike.

   Nenechajme sa pomýliť krásou tohto sveta lebo je pomynuteľná ako tráva, ale skumajme duchov, ktorí sú za tým všetkým, lebo od nich záleží, aké ovocie prinesie človek tomuto svetu.

   Čo myslíš, ako žije sviatostne toto dievčatko?
   Pristupuje k sviatostiam?
   Ako to, že udajný Ježiš ju neprivádza k Sviatostiam?

   Páči sa mi

 2. Veronika píše:

  mne skôr nesedí jedna veta v článku…Akiane Kramarik videla údajného Ježiša s ostrihanými vlasami a bradou, čo sa nestotožňuje s PRAVDIVÝM obrazom o Bohu…nič proti autorovi článku, ale keď už používate toľko citátov z Písma dovoľte mi tiež jedným prispieť: “Boha nikto nikdy nevidel…” Jn 1,18 Týmto nechcem ísť proti Vám, keďže nie som si istá a zháňam informácie o týchto dvoch deťoch, teda dnes už tínedžeroch, a pohľad z hľadiska Katolíckej cirkvi na nich, Nespochybňujem ani zjavenie Ježiše sestre Faustíne, ale nemyslím si, že to, či Ježiš má bradu alebo dlhé vlasy je kritériom toho, či to je pravé alebo falošné zjavenie. Prečo by sa Ježiš nemohol ostrihať či oholiť? 🙂 Vážne. Neškatuľkujme si Boha podľa toho ako nám to vyhovuje a nekážme mu ako má vyzerať alebo či sa môže oholiť či ostrihať. Pozrite len chcem povedať, že argument o brade a vlasoch nie je podľa mňa dostačujúci. Takisto si nemyslím, že hlavným cieľom zjavenia sa či už sestre Faustíne a namoľovania obrazu, alebo údajných zjaveniach Coltonovi Burpovi, či Akiane Kramarik, je VERNÝ obraz a podoba Boha. Skôr v prípade sestry Faustíny ide o vyobrazenie Božieho milosrdenstva viac ako o to ako vyzerá.

  A taká malá otázočka. Čo ak Cirkev vyhlási toto zjavenie za pravé? Čisto teoreticky. Preformulovali by ste tento článok? Narážam na jendu vec, “Neodsudzujte a nebude odsúdení…” Lk 6,37 Ak niečo Cirkev zatiaľ neuznala za pravé ešte to neznamen, že to odsúdila. Na takéto rýchle súdy si treba dávať pozor.

  Prečo toto píšem? Pretože toto je svet internetu, kde na túto stránku môže “zablúdiť” kdekto. A ak som tu našla zopár nezrovnalostí ja, čo som ich neplánovala nájsť, nájdu ich ľudia, ktorí ich plánujú nájsť. 😉 Toto nie je na rúcanie ale “na vzájomné budovanie.” Rim 14,19

  Požehnaný večer/deň prajem 🙂

  Páči sa mi

  • emanuelbohsnami píše:

   Ahoj Veronika
   Dakujem za tvoj názor. Páči sa mi ako si vystihla podstatu odkazu Ježiša Krista sv.Faustíne, ked si písala o tom, že Ježiš chcel zjaviť svojim obrazom predovšetkým svoje milosrdenstvo.
   Avšak nie len to, ale aj svoj skutočný výzor presvätej Tváre a vôbec Osoby.

   Je pravda, že obraz nie je dokonalý, nakoľko aj samotna sv.Faustína sa vyjadrila, že v skutočnosti ako ho videla, tak bol krajší. Lenže to je pochopiteľné, nakoľko Boha ťažko vyobraziť dokonale (vlastne štetcom sa to ani nedá) Preto sv.Ján apoštol napísal: “Boha nikto nikdy nevidel” Ale to nepovedal preto, žeby Boha nevidel, ved Boha (Syna Ježiša Krista) videl z tváre do tváre ako aj iný jeho súčastníci, ktorí videli Ježiša. sv.Ján to povedal
   preto, lebo Boha (Otca) nikto nevidel z tváre do tváre a ked ho niekto videl tak to bol Ježiš Kristus ako Syn Boha Otca:

   “Boha nikto nikdy nevidel. Jednorodený Boh, ktorý je v lone Otca, ten o ňom priniesol zvesť.”

   Jehovisti zvyknu používať tento citát z Biblie, kvôli tomu, že nemôžeme zobrazovať Božiu Tvár, nakoľko si myslia, že tento citát sa vzťahuje na tvár Boha, ktoru nikomu nezjavil. Pravda však je tá, že Boh svoju Tvár zjavil v Synovi Ježišovi a tak sa mohol zjaviť aj svojim vyvoleným prorokom ako bola sv.Faustína.

   Ale to nie je všetko, pretože Boh Otec sa zjavil sr.Eugénie Ravasi a to do tej miery, aby ho videla v podobe Jeho Syna – Ježiša Krista. Napokon Boh nemá inú tvár ako len tú, akú má Jeho Syn a Duch Svätý takisto nemá inú tvár ako Ježiš Kristus.

   Prečo to znova píšem a opakujem sa?

   Veronika, písala si, že v tom zmysle, aby sme neškatulkovali Boha tým ako vizerá. Ináč povedané, že môže mať aj ostrihanu bradu, či vlasy a … prečo by nemohol ináč vizerať?

   Pozrime sa na to takto:

   Podľa vízie ct.Márie z Agredy, Adam, ktorého stvoril Boh – bol presne rovnaký svojim výzorom, takže sa podobal na Ježiša Krista a Eva sa podobala na Pannu Máriu. Ked Boh stvoril Adama, tak vizeral ako Ježiš Kristus vo veku 33 rokov, čo je dokonalý vzhľad ľudskej osobnosti, nakoľko dovtedy sa ľudské telo vyvíja a po tomto veku už starne.

   Podstatné však je, že ked Boh stvoril dokonalého človeka Adama, čo sa týka výzoru a ten sa podobal presne na Ježiša s bradou a dlhými vlasmi, tak nebudeme predsa tvrdiť, že Ježiš by si ostrihal vlasy, fuzy a bradu, ked tieto výrazné črty muža sú obrazom dokonalého človeka, čo sa týka mužskej prirodzenosti. Napokon, nehovorí sv.Písmo o Samsonovi, že si nemal strihať vlasy? Vari to je už nie je dobrým príkladom pre mužov, ale len rozprávka?

   Muž nie je žena a líši sa práve tým, čo mu Boh daroval, naproti tomu, čo žene daroval.

   To nie je emancipacia, ale poukazanie na fakty, ktoré musíme prijať aj s vôľou časom to pochopiť. Turinske plátno tiež dokazuje, že Ježišove fúzy boli prirodzene dlhé a napokon Ježiš mal sľub esénov, ktorí si nestrihali fúzy,čo vyplývalo aj zo Zákona Písma, ked sa muž vybral vykonať Božie Dielo.

   Ked sa pýtaš na to, čo potom ak Cirkev vízie Akiane uzná za pravdivé, tak potom zmením názor a článok vymažem, ale zo skusenosti a okolností vyplyvajucich z jej vízii som viac presvedčení, že ide o podvod, ktorým sa nechá dievča unášať a s ním aj jej prívrženci.

   Chápem, že argumenty o obraze Boha su pre niektorých nedostačujuce, ale čo hovoríš na ostatné okolnosti, ktoré vyplývaju z jej odkazu svetu ako su obrazy anjelov a náklonnosť k budhizmu?

   Pozri si obrazy, ktoré maľovala: polonahých anjelov. Myslíš si, žeby svätí anjeli sa jej zjavili takí polonahí, ked pravým prorokom sa zjavovali zahalení cudnosťou ako napr. vo Fatime, Garabandal atd.. ???

   A čo hovoríš na to,že inklinuje k budhizmu, ked vyobrazila budhistického mnícha v stave duchovnej mantre?

   Nezdá sa ti zvláštne, že údajné zjavenia Ježiša a Svätých.. ju za ten čas nevedú k sviatostnému životu? Ked je to od Boha a Jeho svätých, tak by mali. Ved všetci Boží proroci hovoria o sviatostnom živote, tak prečo nepristupuje k sviatostiam. Ved bez nich žije v ťažkom hriechu. Myslíš si, že by Ježiš je celé tie roky nechal žiť v takom stave a nič by jej o tom nepovedal, ale za to by sa jej len zjavoval?

   Nepoznám také prípady vyvolených prorokov, ktorým by Boh nezjavil cestu sviatostí, lebo všetci ostatní boli a su falošní. Miešať jedno z druhým je od zlého a preto sa pýtam, čo je lepšie? poukázať na nezrovnalosti v prípade Akiane a uchraniť tak ľudí na internete od ľahkomyselnosti voči jej zjaveniam, alebo miešať pravé zjavenia s falošnými a tak ponechať ľudí na ich často-krát nesformované svedomie?

   Páči sa mi

   • Veronika píše:

    Vravím stále, že hľadám a zisťujem a nikde som nepovedala, že jej verím. Popravde čím viac hľadám, tým viac mi to príde od toho zlého ducha, avšak narážala som na to, že my ľudia zvykneme škatuľkovať Boha podľa našich predstáv, pretože to a to, a vtedy bola taká doba… Áno, je to kritérium ako si “odvodiť” ako asi Ježiš vyzeral, ale je to dôležité pre našu spásu? Dôležitejšie je ako vyzerá vo vnútri. A predsa, je to Boh, Stvoriteľ, keby chcel mohol by si vziať podobu aj 15-ročného dievčaťa? Teoreticky mohol, aj keď je viac ako pravdepodobné, že to nespraví. Len mám pocit, že my katolíci, sa príliš často zaoberáme rôznymi zjaveniami a veríme viac im ako Písmu, ktoré je posledným a najdokonalejším Zjavením Boha. To je môj názor, o ktorom sa presviedčam stále viac.

    Páči sa mi

   • Golem píše:

    Aj toto vsetko co si tu povedal napisali len ludia, ako vies ze je to spravne ….

    Páči sa mi

 3. emanuelbohsnami píše:

  Veronika,dakujem za tvoj názor a pocity k zjaveniam.
  Nech Ti Pán Boh pomáha sa presvedčiť o víziach Akiany ako aj iných zjavení, aby si mala istotu čo ti spásu dáva a čo ju môže vziať.
  Boh s Tebou+

  Páči sa mi

 4. Anonym píše:

  Dovolte aby som sa vas opytal…Vy poznate to dievca osobne? ako mozete takto sudit niekoho za vizie,,,,vzdy ked sa niekomu ziavy Otec Boh,tak verte ze sa mu zjavi aj lucifer,diabol a clovek to nedokaze rozoznat,len citit a to nie vzdy.Mozno vy ste nemali nikdy nejaku viziu,tak preto ju takto sudite,nie je to fer od vas
  .tento vas clanok je pre mna ako ked odsudili JANU Z ARKU,KTO SME ZE IDEME SUDIT JEZIS JE BOZI SYN A ON NESUDI,,co ked sa myliti vy???

  Páči sa mi

  • emanuelbohsnami píše:

   Drahe Božie Dieťa… ak si nie si istý víziami Akiany, porovnaj ovocie jej diela s ovocím Božieho a demonskeho diela:

   Božie dielo: sv.Jana z Arku
   1. sviatostný život (každý den sv.spoved a sv.prijmanie)
   2. odmietanie okultných amuletov a filozofie
   3. Vyobrazenie Svätých v pravých podobách

   Diablovo dielo: Baxterova k.Mary
   1. nežije sviatostným životom (odmieta sa spovedať a prijmať Eucharistiu-ťažký hriech)
   2. Pridržiava sa okultnej filozofie, ktora ponuka falošnu nádej na bezhriešny život v inej planete alebo ešte pred koncom sveta na našej planete (Milenarizmus-1000 ročne kralovstvo)
   3.Boha Otca vyobrazila ako šedivého dedka, čo je v rozpore s jeho výzorom
   http://files.koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/200000003-b0c2ab1beb/milenarizmus.docx

   A teraz to porovnaj s ovocím diela Akiany:

   1.nežije sviatostným životom
   2.mieša okultné praktiky s kresťanskými
   3.vyobrazuje falošnu tvár Boha

   Páči sa mi

   • Anonym píše:

    Ani na jednu otazku si mi nedpovedal,,,preco?bojis sa,neboj sa…ty zijes sviatosnym zivotom? urcite si myslis ze tvoje uctievanie boha je len to jedine a prave?? a ty poznas pravu tvar Boha OTCA???hm,zaujima ma tvoja teologia a urcite si ju studoval,ale prave poznanie ti da len DUCH BOZI…Nechcem byt nejaky nezdvorili voci tebe a ze ti tykam,takze moje meno je Ján,.:)prezil som obratenie,teda druhy raz som sa narodil,,,A NIECO SOM SI UVEDOMIL nezil som sviatostnym zivotom a on ma mal rad tak isto ako dnes,hm teraz sa viac tesime spolu::)))co je podla teba zit sviatosnym zivotom?Niekedy sa modlim aby moj den bol cely den modlidbou,nielen recou,ci skutkom ci pracou,ale hlavne byt snim…POKOJ S TEBOU MOJ BRAT nech spocinie na tebe a ty poznas prave poznanie mojho OTCA,co ti dal skrze JEZISA aby si prijal DUCHA SVETEHO,ktory dava prave poznanie v DUCHU A PRAVDE…

    Páči sa mi

   • Golem píše:

    Este raz, aj ty sa mozes mylit a aj ty sa mozes obklopovat falosnymi ideami …..

    Páči sa mi

   • janko píše:

    Píšeš že vyobrazuje falošnú tvár Boha. Ty hádam vieš ako Boh vyzerá?
    Colton povedal že Akianin obraz Boha je pravý a že ostatné sa zhodujú iba v šatách.
    Ďalej, citujem, ,,Boha Otca vyobrazila ako šedivého dedka” ty hádam vieš ako naozaj vyzerá?

    Páči sa mi

   • emanuelbohsnami píše:

    Janko…Boh vizerá presne tak ako Ježiš Kristus: “toľký čas som s vami a nepoznáte ma?”

    -to odpovedal na žiadosť isteho apoštola: “Ukáž nám Otca a to nám postačí”

    Boh Otec-Syn-Duch Svätý má presne takú istú Tvár ako Ježiš Kristus a ten svoju tvár zjavil mnohokrát s neostrihanou bradou a vlasmi.

    Taktiež jeho Tvár má iné črty ako tie od Akiany

    Páči sa mi

 5. Anonym píše:

  Som zabudol:),vies ked isla Janka z Arku na sud,netusila ci ju odsudia,ale sudcovia to uz vedeli ze ju odsudia,,aj ked odpovedala na vsetky ich otazky a ani na jednu neodpovedala zle,,,,tak aj tu dal si jej moznost? pytal si sa jej?ako ti odpovedala,,,,?alebo si ju uz vo svojom srdci odsudil??posudzuj,pytaj sa,hladaj,ale nesud,lebo ako ty sudis tak bude sudit aj teba,hm ako odpovies?

  Páči sa mi

  • emanuelbohsnami píše:

   Pokoj s Tebou, Ján

   Dakujem za tvoj názor a ked chceš vedieť viac o mojej osobe, môžeš napísať na: emanuel@pobox.sk

   Tu však píšem skôr o danej téme. V tomto pripade k víziam Akiany.

   Páči sa mi

  • emanuelbohsnami píše:

   Janko, sv.Jana nie lenže tušila, ale na 100% vedela, že bude zradená, lebo jej to zjavil Boh a že bude odsudená na smrť, čo na videu vyobrazili ako keby o tom nevedela, tak to su dezinformacie autora filmu

   sv.Jana vedela, aký koniec ju čaká, len to musela prijať ako pravá Božia prorokyňa

   Falošní proroci nevedia, trpieť pre Pravdu a preto sa nenechajú súdiť ani cirkevným ani svetským súdom.

   Pravý prorok sa nebojí podstupiť súdom tohto sveta, lebo vedia, že maju pravdu a pre ňu sa im oplatí aj zomrieť.

   vid. pr. Ježiš Kristus, sv.Pavol … Lurdy, Fatima, Medjugorje atd…

   Páči sa mi

   • emanuelbohsnami píše:

    a ty poznas pravu tvar Boha OTCA???

    ***

    Pravá Tvár Boha Otca je presne taká istá ako pravá Tvár Boha Syna, Ježiša Krista.
    Videl si Ju v článku pod falošným obrazom (od Akieny)

    Pravá Tvár Boha už bola zjavená Ježišom Kristom, ked žil na zemi a potom sa zjavil sv.Faustíne, bl.Eugénii, a dalším Božím prorokom (vizionárom)

    Páči sa mi

 6. Anonym píše:

  A aky sud odsudil JANKU?,alebo JESIZA,,,,Vies OTEC ma zbavil vsetkych zavislosti,ako ked lusknes prstom,ale z nabozenskeho ducha som sa dostaval ovela dlhsie,ten ti brani poznat pravu praudu,keby som ti napisal ze poznam pravu tvar OTCA,bola by to pycha,ale keby som napisal ze nepoznam,klamal by som….akurat som si pozeral jej fotky,je to pekne dievca a ma pekny usmev a krasne maluje,,ty ju ako vidis? ja ju vidim ako boziu dceru ma dar ktory vyuziva a je to vidiet….preco by mala ist na sud? na sude bol Bozi syn a to staci, ci nie?vies co uribil pre teba JEZIS?Pises ze bola ziavena prava tvar Boha vizionarmi ktorimi veris ty,,,hm dal by si za to aj svoj zivot?Vies zeny trpia ked sa o nich hovori,ze su falosne,alebo nejako negativne,,takze ona trpi ako zena,ked cita tento clanok,,co by si robil keby mas dceru a volakto o nej hovori zle,,,ja neobhajujem jej vizie,ale ju a velmi rad by som sa chcel s nou porozpravat,ako aj s tebou,mne ide aj o teba,,,Myslim si ze keby moj OTEC chcel spravi s teba svojho syna a namaloval by tvoju tvar,,preco si myslis ze bozi syn musi mat podobu aku mu dovolis len ty,chapes ze ON MOZE VSETKO,,,moze prist k tebe hoc jakej bodobe,nielen chlebe a vine,,,trebars dotykom objatim…minule si spominal ovocie,,hm ake je tvoje ovocie v zivite,je len negativne,hajit pravdu na zaklade nicenia zivota neni bozie,ale toho cloveka to posilni……On premiena vsetko zle na dobre aj tvoje zlo premeni na dobre,ako premenil smrt na zivot,moje hriechy na poznanie,,,keby som nehresil a nepadol na dno nikdy by som nespoznal svojha OTCA,nehal ma aby som sam za nim prisiel,takze prepac ak ti poviem ze tvoje dokazovanie ze to dievca je falosna prorokyna je bez lasky a to neni bozie,,neverim ze moj OTEC by ju odsudil za vizie,,,ved ja som robil ovela vadsie hriechy,,ved tak ako mozes prijat boha do srdca sa stavas bohom,ale clovekom zostanes,len sa menis na obraz BOZIEHO syna,alebo dceru,,,Pokoj s tebou Emanuel

  Páči sa mi

  • emanuelbohsnami píše:

   Rozumiem Ti ako novoobratenemu, tiež som tým prešiel a ked sa chceš stretnuť, či navzajom sa spoznať, vydať svedectvo… tak napíš: emanuel@pobox.sk

   Tu však ružové okuliare musia ísť dole a na falošných prorokov treba jasne poukázať v čom sa mýlia, pretože sa ruhaju Bohu, ked v jeho mene hovoria a to isté robí aj Akiane, ktora tvrdí, že sa jej zjavil Ježiš.

   Je mnoho takých falošných vizionarov:
   http://koniecsveta-obnovasveta.webnode.sk/falosni-proroci/

   Páči sa mi

   • Anonym píše:

    Toto povedal kaifas ruha sa bohu roztrhol si rucho a dal ikrizovat JEZISA…ked hovori ze videla JEZISA je to len na slavu lebo tym hovori ze zije,nie?ked som bol mali rodicia ma ucili ze prstom sa nema ukazovat:) ak si presiel obratenim,ako mozes ukazovat na druheho,ver ze tvoje odzudzovanie je vadsi hriech,ak hovori dobre o JEZISOVI predsa nemoze byt proti nemu a ak je to falosne rychlo sa na to zabudne,ale ak nie tak vytrva,…

    Páči sa mi

 7. emanuelbohsnami píše:

  Janko, koľkí už videli Ježiša a koľkí z nich boli falošní proroci?

  Tak ako z čias pred n.l. boli Boží a falošní proroci, tak aj potom a stále sú… takže ked jedni vidia skutočného Boha – Ježiša Krista, tak druhí vidia diabla, ktorí len berie podobu Ježišovu

  My sa nemôžeme nechať oklamať tým, čo vidíme, ked to nie je v sulade s Pravdou

  Vidíš, Akiane má už 20 rokov a stale sa šíri jej posolstvo, podobne ako falošné posolstvo Mohameda (Korán) a dalšie iné herézy Milenarizmu…

  Ešte, že nie každý je tak naivný…

  Janko, nenechaj sa pomýliť detským výzorom, už 12 ročne deti sa stavaju posadnutými demonmi, pretože ich rodičia nevedu k pravej a živej viere a namiesto toho ich nechavaju sa miešať v špiritizme, okultizme a iných pohanských rituálov.

  A to isté môžeme vidieť u Akiany

  Podobný prípad sa stal istej reholnej sestre, ktorá od detstva mala udajne vízie, neskôr išla do klaštora a nie len laici, ale aj klerici za nou chodili, aby im radila Lenže sv.Ignac z Loyoly v nej odhalil falošneho ducha

  Páči sa mi

  • emanuelbohsnami píše:

   Mnohí falošní ľudia hovoria dobre o Ježišovi, ale neuznavaju Ho za Boha, len za dobreho človeka a ked sa najdu aj takí, čo Ho maju na perách, tak nie v srdci a o takých Ježiš povedal: “Odídte …, nepoznám vás.!”

   Aj sv.Pavol odhalil falošneho ducha, ktorý pôsobil v istej žene, ktorá kričala za ním, že je Boží muž. A pritom si mohol povedať, že nerobí nič zlé, ved volá ľudí k nemu, aby počuvali evanjelium, lenže to bol diablov trik, aby získala ľudí pre seba a pre vlastne obohatenie.

   Čo myslíš, kto a čo je za týmto dielom, kde nadanie a talent človeka sa zneužíva na vlastne obohatenie?

   Páči sa mi

 8. emanuelbohsnami píše:

  Hovoríš, že sa Ti pačia jej obrazy a čo hovoríš na tých polonahých anjelov?

  Anjeli Boží, ked sa zjavili, tak vždy zahalení, aby ukazali, že nie len hovoria o cnostiach, čistote, cudnosti a slušnosti, ale že to aj žijú… preto sa zjavuju stále slušne oblečení, zahalení, podobne aj Panna Mária

  Vieš, ako Ježiš hovoril, ked prišiel človek na hostinu a nemal vhodne šaty, tak aj každý človek, ktorý prichádza na sv.omšu, do kostola a na iné posvätné miesta, dopušťa sa vázneho hriechu.
  Takí ťažko vojdu do nebeskeho Kralovstva

  A tu je niekto, kto chce tvrdiť, že videla polonahých anjelov?
  alebo Ježiša s ostrihanými vlasmi a bradou?

  Páči sa mi

  • Anonym píše:

   Ale emanuel,,ved ked mas raz pravu a zivu vieru,,tak ta nemoze nic pomylit,ani falosny prorok,ale ty sa bojis,hajis svoju pravdu,hovoris ze mohamed ma falosnu vieru???a nebola ona skor ako krestanstvo,,,,Ja ta nepresviecam aby si jej veril,ale aby si jej prestal ublizovat,nenasiel som tam nejake take nahotiny, este raz tie obrazi sa mi pacia,,,a nezabudni ze JEZIS bol aj clovek ako si ty,ale OTEC ho spravil svojim synom este dobre ze to neni na tebe,kto vojde do nebeskeho kralostva:),ci rozhoduj kto tam vojde?ty si fakt myslis ze sa niekto dopusta hriechu podla oblecenia,,,chapes ze toto je posudzovanie druheho to je hriech,,,ty mu nevidis do srdca,preco sa tak obliekol,,,Povedz ty jej vidis do srdca a vidis ze je falosna?teda ovladana diablom? vies to tak isto ze polozis za to svoj zivot?zamysli sa….

   Páči sa mi

   • emanuelbohsnami píše:

    Dobre, že sa pýtaš, lebo mnohí aj ked nerozumeju, tak ostavaju v omyle,len preto, lebo nechceli poznať iný pohľad-názor

    Ked sa pýtaš, že prečo si myslím ako je falošná, tak nie preto, žeby to robila zámerne, čiže ja si nemyslím, že by zamerne-vedome a dobrovolne klamala. Ona nemusí klamať, že sa jej zjavil Ježiš – ona si to len myslí.

    Tak ako mnohí falošní proroci a vizionari, ktorí si len myslia, že sa im zjavil Ježiš. Pritom to je diabol v Ježišovom výzore. V pripade Akiany ani v tom, lebo nevizerá ako Ježiš, len sa tak predstavil.

    Ked Biblia hovorí o falošných prorokov, tak tým nemyslí ľudí, ktorí vedia, že podvadzaju ľudí, ale aj o takých, ktorí si myslia, že maju dar proroctva.

    Pre lepšie porozumenie, ked píšem, že je falošná vizionarka, tak nie preto, že si je vedomá podvodu, ktorý bol na nej spáchaný (zo strany diabla), ale preto, že prijala falošného ducha, aj ked si to nechce pripustiť.

    Trochu prikladu z bežneho života:

    Zaiste sa ti stalo ako si Ty alebo aj tvoji blizsky si boli istý svojou pravdou (na 100%)
    A po istom čase zistili a dokonca aj vyznali pred ľudmi, že sa mýlili. Nechápali ako sa mohli zmýliť a potom sa trapne citili, že koľkých svojich blížnych uviedli svojim tvrdením doomylu.

    A takisto je to aj s falošnými prorokmi:
    Niektorým to trvá dlhšie a neiektorým kratšie, kým prídu na to, že žili v podvode a niektorí si to nepriznaju ani dokonca života.

    My sa môžeme tak modliť za Akianu, aby sa obratila a žila naozaj živu vieru v Krista a zriekla sa okultizmu, ktorému sa otvára pri rôznych náboženstvach.

    A čo sa týka nás, tak sa máme navzájom povzbudzovať a napomínať i varovať pred falošnými víziami a samozrejme, že aj vizionarmi.

    Janko,prečo sa divíš, že Mohamed mal falošnu vieru?
    Ved on sa považoval za Božieho proroka, pritom keby bol, tak by ináč hovoril o Ježišovi.
    Uznal by Ho za Boha a nie len človeka.

    Každý prorok, ktorý neuznáva Ježiša za Boha – je falošný prorok a môže vytvárať miliardové spoločnosti, vždy bude falošný..pokiaľ sa neobrati k Bohu a neprijme Ho takého, aký je, čiže od večnosti ako Boha Otca-Syna-Ducha Svätého

    Nie, stvoreného,ale splodeného, takže ani Duch Svätý a ani Syn nebol stvorený Otcom v čase, lebo všetci sú od večnosti. Syn prišiel na zem v čase, ale existoval od večnosti v spojení s Otcom a Duchom svätým+

    Páči sa mi

 9. Golem píše:

  Cize podla teba piramida je v poriadku, hmmmmmm …….

  Páči sa mi

 10. matus píše:

  vsetky tieto zjavenia neşu klamlivy charakter a su dobre akurát na to aby bola odvedena pozornost od podstatných veci ako je zit realny zivot podla bozieho slova a nemarnit cas pletkami o Jezisovych vlasoch-to urcite nie je bozi zaujem ale zaujem toho zlého ktory vyuziva prirodzeny ludsku tuzbu po nadprirodzených veciach a senzáciách; preto sposobuje falosne zjavenia,vizie,navstevy neba atd. Pan Jezis jasne varuje pred vzrastom falosnych zázrakov a uceni v posledných casoch s cielom zviest aj vyvolených-tie casy zda sa su uz tu

  Páči sa mi

 11. Martin píše:

  Ježiša nosím v srdci a je mi srdečne jedno, či ho namaľujú s dlhými alebo krátkymi vlasmi. Vôbec necítim potrebu, aby bol uznaný za doktrínu JEHO presne vyšpecifikovaný vzhľad. Skôr som presvedčený, že všetky škriepky o tom pochádzajú od zlého, aby nás odvrátil od podstaty.

  Páči sa mi

  • emanuelbohsnami píše:

   Ako Ti môže byť “jedno”… ked nie je “jedno” ako ťa namaľujú?
   Predstav si, že ťa namaľuju tak ako nechceš alebo ako si v živote nevizeral.

   Tebe sice môže byť jedno, či ťa namaluju s dlhou alebo kratkou bradou, ale Ježišovi to nemusí byť jedno. A prave o to tu ide…

   Tebe môže byť jedno, či ťa namaluju s ostrihanou alebo neostrihanou bradou, ale keby ťa namaľovali s ostrihanou bradou a tvrdili, že takto ťa videli, pričom nikdy v živote si si ju nestrihal, tak potom by ti to nebolo jedno.

   Ježiš si bradu nestrihal, tak ako môže tvrdiť Akiane, že Ho videla s ostrihanou bradou?

   A ani my nemôžeme tvrdiť, niečo čo nie je pravda

   Páči sa mi

 12. martin píše:

  a este prepacte nedalo mi zareagovat na dalsu stranku ktora je taka ista ako tatto http://sekty-okultizmus.webnode.sk/news/dievcatko-akiame-kramarik-ktore-malo-falosne-vizie-uz-v-8-rokoch-/ kde je napisane ze Nevhodným filmom, ktorý propaguje jej falošné vízie a obrazy o Ježišovi sa nazýva: “Nebo nie je výmysel.”

  Viac tu: http://sekty-okultizmus.webnode.sk/news/dievcatko-akiame-kramarik-ktore-malo-falosne-vizie-uz-v-8-rokoch-/
  Vytvorte si vlastné stránky zadarmo: http://www.webnode.sk
  ako moze niekto toto napisat kedze ten film je nakruteny podla skutocnosti kde vystupuje skutocny knaz alebo pastor z ktoreho by si mali nasi knazy, farári a biskupi brat priklad je to pan farar a nie len farar krory vodu kaze a vino pije vo filme nieje len poukazane to co vydel chlapec ale aj to ze pastor neviedol svoje dietky k bohu len recami ako nasi ale aj skutkamy nebol len ten co len berie ale daval nezil si v luxuse a len s toho co mu daju jeho dietky uzivit svoju rodinu ako sa len dalo a este viest farnost ani jeden s jezisovich ucenikov nezil v takom blahu ako nasi pani farari kazdy jeden zomrel v biede a tu niekto da straanku ze film nebo existuje je nevhodny ano je nevhodny pre toho kto sa boji ze si ludia vsimnu to co ani nechcu

  Páči sa mi

  • emanuelbohsnami píše:

   Martin, maš pravdu,že film je natočený podľa skutočnosti, čo sa tyka udalosti, aké sa udiali spomínanemu chlapcovi a jeho otcovi, ale a to je dôležité – okomentovať, že nie je film (podľa skutočnosti, ako film podľa skutočnosti). Totižto je viacero filmov natočených podľa skutočnosti ako napr.:“Modlitby za Bobyho”, “Diana”, ..o Hitlerovi a iných ľudí, lenže čo povieme, že ak su natočené podľa skutočnosti, takže sú automaticky vhodné pre verejnosť? Vôbec, Nie!

   Napr. o Hitlerovi “Mein Kampf”, je tak zamerne natočený, aby tí, čo pozerajú mali dojem, že Hitler bol vlastenec, hrdina atd…zamerne je natočený tak, že z jeho života ukazali len tie zabery, ktore navonok vizeraju ako čnosti hrdinskej odvahy.

   alebo “Modlitby za Bobyho”, je tiež tak natočený, že nakoniec to vizerá, ako keby Boh tvoril ľudí jedných pre heteroseualitu a iných pre homosexualitu, čo je hereza maxima (totalny vymysel), ale kedže udalosti z filmu su natočené podľa udalosti, ktore sa v živote tej rodiny udiali, ľudia su tým ovplyvnený až tak, že pokiaľ nerozlišuju, čo si z toho filmu maju vziať za dobré a čo zlé, tak automaticky zhltnu ešte aj to zle ako dobre ovocie (pričom to je zle ovocie)

   A podobne aj vo filme: “Nebo nie je vymysel” alebo “Nebo existuje”

   na prvý dojem sa zdá, že je to poučný film, ked ukazuje ako z formalneho kazateľa sa stava veriaci človek v živého Boha, nakoľko dovtedy veril len v Boha “sediacom niekde v Nebesiach” a po udalosti zo synom – uveril, že Boh sa aj zjavuje. Lenže my predsa vieme, že aj diabol sa zjavuje a berie na seba podobu anjelov, či Svätých: Ježiša, Márie… takže už deti majú falošné vízie.

   Mysli si niekto, že syn toho kazateľa mal skutočne pravé zjavenie?
   Nech si položí otazku: “Prečo udajný Ježiš nevyzval dieťa alebo svet prostrednictvom neho k skutočnemu pokaniu (sviatostny život)?

   Pravé-skutočne zjavenia Ježiša Krista privadzaju nie len pohanov, ale aj protestantov k pokaniu sv.zmierenia.(porov.vízie sv.Faustína, Myrna Nazur, Vassula Ryden, Catalina Rivas, Fatima, Lurdy,..) Falošne vizie utvrdzuju protestantov vo viere (bez sviatostneho života), síce ukažu im peklo a niektore svoje hriechy, ale to si len antikrist pripravuje ľudí pre svoje verejne vystupenie ako napr. zjavenia Mary K.Baxterova, ktora udajne videla nebo a peklo, pričom z posolstiev nakoniec vyplyva, že Nebo videla na nejakej vzdialenej planete, akokeby Boh musel prebyvať na inej planete:) Hereza Milenarizmu (1000 ročne kralovstvo) ktore jej udajny Ježiš zveril, tak to je tiež dôkaz, že nie Ježiš, ale diabol prevlečený za Ježiša sa jej zjavoval. A to videla skutočne peklo!

   Takže Martin, aj Akiane sice videla osobu podobnu Ježišovi, ale to neznamena, že videla skutočneho Ježiša.
   A nenechajme sa pomyliť detskou peknou tvarou dieťaťa, lebo už viacero pripadov nastalo, kedy diabol už od detstva oklamal “maličkých” a potom sa to s nimi ťahalo dlhé roky.

   Páči sa mi

   • Maroš píše:

    No asi sa postavím za Martina, Teda ani nie tak v kritike katolíckeho duchovenstva, ako skôr proti takej tej Vašej neochvejnej istote, že 4 ročné dieťa nemôže mať stretnutie s Ježišom, resp. dotyk neba, lebo to nie je pod záštitou katolicizmu. Ja síce nie som odborník na herezy, exorcizmus, a predpokladám že ani vy nie, a toto je voľný diskusný priestor pre hľadajúcich. Lebo ináč by to bola iba medvedia služby pre celé kresťanské posolstvo.

    Myslím, že celú vec otáčate na iné prípady, ktoré s tým NESÚVISIA. Stali sa totiž iné veci, v inom čase, inom priestore a iným ľuďom. Aj závery boli iné.
    PARALELY NEEXESITUJU !!!

    – Akoby len vyvolení mohli mať dotyk s nebom.
    – Akoby sme už zabudli ako začal ten náš príbeh, Tí naj-vyvolenejší boli slepí.
    – Akoby ste chceli diktovať druhým ako majú vidieť, ako by mali objavovať boha, ako má boh vyzerať. (že znakom zjavenia musí byť výzva na pokánie…. a musí???, Ste si istý???).

    Tým však nechcem povedať, že nehľadajte boha svojim spôsobom, ani že niektoré zjavenia nie sú zjavením diabla. Určite sú a máte asi v niečom pravdu.

    Poviem Vám krátky príbeh, ktorý sa mi stal v mojej mladosti. Krátko po revolúcii som cestoval vlakom z Bl do KE. Prisadol si ku mne jeden pán a vytiahol knižku s náboženskou tématikou. Asi som sa divne tváril, tak on sa usmial a začali sme debatu, Nakoniec vysvitlo že je to kňaz učiteľ a učí teológiu v kňazskom seminári. Po vysadnutí z vlaku sme spolu ešte kráčali cez park pri železničnej stanici. Bol zimný večer. Neďaleko pod stromom ležal opilec. Opodiaľ z nohy na nohu išli dvaja policajti – pochôdzkári. Kňaz sa zastavil v strede rozhovoru. Ja som čosi utrúsil, že tí opilci sú hrozní, a že v spoločnosti by mali existovať inštitúcie, ktoré sa o nich postarajú. Kňaz sa zohol k opilcovi. mal rozbité líce. vreckovkou mu poutieral tvár a pokynul policajtom. Kým prišli, pomohli sme oplicovi na nohy a trochu ho oprášili. Policajti privolali vysielačkou auto. posledný kúsok spoločnej cesty sme už prešli mlčky. Za parkom sme sa rozlúčili. Poviem Vám hanbil som sa ako zbitý pes. Na druhej strane ma to časom začalo napĺňať radosťou. Na chvíľu som videl lásku…..

    Mne sa ten príbeh o nebi páčil, Bol úprimný tak ako môže byť len skutočný príbeh malého chlapčeka. Tento skutočný príbeh zmenil jeho otca, posilnil ho v láske. Ten príbeh zmenil starú zatrpknutú ženu. Ten príbeh videlo státisíce divákov. Nemám veľmi rád americké dojáky so šťastným koncom. Sú také sladké a umelé. Ale…

    Z toho som mal pocit skutočnosti. Ak z tých státisícov divákov, čo i len jeden sa zmenil, nastúpil cestu viery a lásky tak ten príbeh mal zmysel. A možno pre toho jedného to bola božia vôľa.

    Viete vy? Ja nie…. ale verím…

    Páči sa mi

   • emanuelbohsnami píše:

    Maroš..dakujem za pekne svedectvo o tom ako Boh pôsobi v “chudobných-maličkých” a ked som spravne pochopil, tak suvis s pripadom Akiany je ten, že aj cez ňu ako taku “maličku” môže pôsobiť Boh.

    Ano, môže a zaiste aj pôsobi, ale čo sa tyka zjavenia, ktoré mala a aj vyobrazila, tak to je o niečom inom. Možno si nečital všetky komentare a z članku si pochopil že take male dievča nemôže mať Božie zjavenia, pokiaľ nemá cirkevne schvalenie, avšak nie je tomu tak, pretože Boh sa zjavuje, aj ked ešte zjavenia nemaju cirkevne schvalenie a čo sa tyka protestantov, tak aj im sa môže Boh zjavovať, ale a to je aj v tomto pripade podstatne, musí obsahovať prvky pravosti:

    Dakujem za pomerne slušne nazory a dokonca aj priznanie, že nie si v pripadoch zjaveni odbornik, ale pokiaľ ide o to, tak už viac-krat som spozoroval na protinazoroch ako sa vyjadrili, že: oni sice niesu odbornici, ale predsa presadzuju svoj nazor v domneni, že ked ten druhi sa im nejavi ako odbornik, tak zrejme je pravda na ich strane,

    Poviem Ti tak, že keby išlo len o vymenu nazoroch, ktore by sa tykali nejakej temy o tom, či Nebo je “modre” alebo tyrkisove”, tak by sme mohli povedať, že čo na tom zaleží ?! Ako v hre o guličky:) Lenže toto nie je žiadna hra, či pribeh, z ktoreho si niekto môže zobrať dobre a to zle zahodiť za hlavu.

    Toto je nebezpečna hra a falošný pribeh nešťastnej duše, ktora sa stala obeťou diablskej taktiky a bude ju viesť cely život ako aj iných falošných prorokov, vid Mary Baxter, Wilkerson a iní protestantskí proroci, ktorí dokonca života viedli život bez sviatosti, nakoľko sa považovali za “vyvolených”.

    Viem, že chceš poukazať na to dobre, čo je v nich, a to je dobre, ale pokiaľ ide o rozlišovanie zjaveni a Pravdu, či poučenie ľudí, tak pekne slová o ľudoch su druhoradé, lebo prvorada je niekedy tvrdá, ale bezpečná pravda o ich zjaveniach. Aj ked je tvrdá pre uši, ktore za každu cenu chcu Akianu vidieť “vyvolenu Božiu vizionarku”

    Tiež som kedysi nevidel nebezpečenstvo falošných prorokov, pokiaľ som ich nespoznal osobne
    Su to nešťastní ľudia, ktorí aj ked sa obratia, ich minulosť sprevádza ich buducnosť ako sv.Pavla, ktorý musel za svoju minulosť trpieť ešte na zemi.

    Akiane vizerá šťstne, ale to je len a len zdanlivý výzor, ktory maju všetky deti, ked ich niečo teši. V skutočnosti duša človeka je len vtedy šťastná, ked sa citi byť zmierená hlavne s Bohom a to sa nedá, pokiaľ nemá istotu Božieho odpustenia, ktore sa prejavi skrze Sviatosti: zmierenia a prijmania.

    Akiane už nemá len 4 roky, ale viac… a aj ked ukazuje svojimi maľbami čo sa jej v živote pači, nezakryje to jej nešťastie, ktore skryva vo svojom srdci, že nemá Božie odpustenie, že nie je zmierená s Bohom a že neprijma Ježiša vo sviatosti prijmania.

    Ona môže byť vesela ako protestanti, ked vyznava Ježišovi svoje hriechy v sukromí a môže hovoriť: Pane, Pane… i cely život, ale ak dokonca svojho života neprijme Ježišovo odpustenie skrze sviatosť pokánia, aj pre ňu plati: “Odit odomna, lebo páchaš nepravosť”

    Dalej, prečo nedáva na slkumanie cirkevnej autority svoje vizie, ale bez toho, širi svoje vizie ako keby sama vedela lepšie, komu uverila?

    Vari si neuvedomuje, že širiť falošne zjavenia su hriechom proti 1.Božiemu prikazaniu?
    Položme si otazku, keby sa nam niečo take stalo a kedže by sme boli mladí a neskusení v oblasti zjaveni, tak mohli by sme si dovoliť nepodstupiť skumaniu svojich zjaveni, ked to riziko podvodu bolo realne?

    Deti z Fatimy, La Salette, Medjugorja, Dechtice s tým nemali problem, tak prečo Akiane po tom netuži? Viem prečo, ale zaujima ma aj tvoj nazor

    Páči sa mi

   • Anonym píše:

    Neodsudzujete malého Coltona len preto, že jeho rodina nie je katolícka ale protestantská???

    Páči sa mi

   • emanuelbohsnami píše:

    Chapem, že sa pýtaš, či neide o zaujatosť a povrchne odsudzovanie, ale ako vidiš, tak argumenty sú o inom…

    Páči sa mi

  • Macka píše:

   Ano. ☺ ani neviem co viac povedat. Krasne si vystihol to o co naozaj slo. ☺

   Páči sa mi

 13. Eva píše:

  Treba mysliet aj na to, ze diabol naozaj jestvuje a je inteligentny a nebude sa nam zjavovat ako nieco odporne, hnusne…to by mu nikto nepovedal ano. To odporne a hnusne sa zjavi uz ako nasledok, ked my povieme ´ano´ na nieco, co sa nam paci, co nas laka, co povazujeme za dobre. On nam dokladne pripravuje pasce, pozna nas dobre, vie, v com sme slabi, v com nas pokusat skor ako to vieme my….

  A este…. aj my veriaci, ktori pozname Pana, dajme si pozor, aby nase nadsenie z viery, lasky, pochopenia nepriviedlo naspat k pyche. (Aj svatci boli pokusani az do smrti) Aby sme v nej neskameneli odvolavajuc sa na lasku a neodsudzovanie…Laska nie je dievcatku povedat ANO-si krasna a super a mas pravdu, nejdem sudit, co robis….Laska je vediet, co je podla Bozieho slova pre nu najlepsie…Je ten okultizmus a malovanie Budhu dobry pre spasu jej duse? Zalezi mi na tom, aby sa ocistila od hriechov a vratila sa na cestu k Panovi? Netrpi jej dusa pod tlakom zleho? Nasim cinom lasky by malo byt polozenie si tychto otazok a modlitba za nu…

  Páči sa mi

 14. Anonym píše:

  kto si, že si tak suverénne napíšeš, že dievčatko malo falošné vízie, ako si k tomu došiel? Takéto veci sa veľmi ťažko rozoznávajú, takže by som bola opatrná

  Páči sa mi

  • emanuelbohsnami píše:

   …Drahe Božie Dieťa…čo má spoločné moja identita s tým, či má alebo nemá Akiane falošne vízie? Ak ťa uprimne zaujima odpoved na jej zjavenia, môžeme aj TU na verejnosti o tom diskutovať – pýtať sa a odpovedať, ale všetko o danej zaležitosti. Vyhnuť sa osobným nazorom a kritiky na naše osoby, lebo to patri do sukromia (emanuel@pobox.sk) a venovať sa vylučne nazorom, ktore sa týkaju len témy, čiže Akiany a víziam. V opačnom pripade komentare mažem, pretože su na pohoršenie a do takej diskusie sa nebude nikto chcieť zapojiť z obavy, že sa ujde aj jemu (kritika, ktora by ho mohla veľmi zraniť a zanevrieť na nas i vôbec kresťanov) To by si zaiste ani Ty nechcela. Prajem Ti odvahu Ducha Sväteho a tužbu po poznani pravdy o Akiane

   Páči sa mi

 15. Ivanka píše:

  Nahodne som nasla a precitala tuto diskusiu o falosnych prorokoch a dost ma to zajulo. Myslim tym konkretne pana ,,emanuelbohsnami,, a jeho nazor. Tu vidno ze to je inteligentna a skusena osoba. Dokazal si obhajit svoj nazor a to nie len domienkami ale aj faktami. Zaujalo ma s akou trpezlivostou vsetko dookola vysvetluje ludom ktory maju trocha privrete oci a neustale si stoja za svojou pravdou.Tiez verim ze diabol posobi a ukazuje sa najprv v dobrom svetle len aby nas dostal na svoju stranu. Ale sama nie som natolko skusena, aby som dokazala rozoznat kde posobi diabol a kde boh. A v pripade Akiany po precitani tohto clanku sa priklanam na stranu emanuelbohsnami. Je ocividne ze vizie neboli prave. Boha by nenapadlo sa zrazu len tak ostrihat a svoju novu podobizen namalovat 🙂 Obraz Boha bol zobrazovany v minulosti ako obraz milosrdenstva so zdvihnutou rukou a ziarou. A u Akiany mal vyobrazenu tvar z blizka…..uz len to hovori o takom fyzyckom vyzobrazeni a v pripade predtym skor o dusevnom.
  V tejto dobe je naozaj tazke rozoznat kde je pravda, pretoze pocet prorokov sa neustale zvacsuje. Pocujete o nich bud v skutocnom filme, knihe, alebo vas na ulici moze niekto oslovit. Ten clovek vam moze hovorit o laske, viere, o tom ako stretol boha, ako sa obratil, alebo o tom aky su aniely krasny. Najhorsie je, ze on sam tomu veri, ze videl a rozpraval sa s bohom a svojim zanietenim vas dokaze presvedcit. Sama som pocula vela takych pripadov, kde mam problem rozoznat ktore su pravdive a ktore nie.

  Páči sa mi

  • emanuelbohsnami píše:

   Ďakujem Ivanka, za tvoj prispevok a názor.
   Ako píšeš, tak naozaj tých prorokov je v dnešnej dobe veľa a preto treba rozlišovať.
   Tuto charizmu: rozlišovania – mimoriadny dar od Boha, treba vyprosovať a mať otvorene srdce na prijatie. To si vyžaduje veľa pokory voči Bohu, ale aj voči sebe.
   Prajem všetkým, aby o tento dar prosili s pokorou a neunavne, pretože Boh tuži darovať tento dar všetkým, aby sa vedeli správne rozhodnuť pre Božích prorokov a nie falošných.
   Boh s nami+

   Páči sa mi

 16. Máiréad píše:

  Myslím, že její talent není od boha, protože mě bavilo kreslit a malovat, všichni mi říkají, že umím kreslit, ale její obrazy mě rozesmutňují a mám pocit bezcennosti a že vlastně vůbec neumím kreslit. Pán bůh by přece nikdy nechtěl někoho rozesmutnit. A navíc nemůžeme vědět zda ” Akiane ” existuje nebo je pouhou vymyšlenou postavou škodolibého člověka.

  Páči sa mi

  • Máiréad píše:

   Ale samozřejmě tím nemyslím že neumí malovat. Jestli to tak někdo pochopil, tak jsem to tak nemyslela :).

   Páči sa mi

   • emanuelbohsnami píše:

    A ako si to myslela?
    Vari vedieť malovať môže byť aj dar od niekoho ineho?
    Alebo ako si to myslela?

    Páči sa mi

   • Máiréad píše:

    Vždyť celý tento článek je o tom, že Akiane má falešné vize a její talent je od ďábla.

    Stejně nemůžeme vědět, jestli ” Akiane ” existuje. Dnes si na internet může kdo chce napsat co chce. Není přece vyloučené, že obrazy maloval někdo jiný a ” Akiane ” je pouhou falešnou autorkou. Nikdy jsem od ní neviděla video jak maluje = nemohu tedy věřit na její pochybnou existenci. Kromě toho, u jednoho obrazu je prvně napsáno, že jej malovala v 17, potom ho najdu znova, a je tam, že ho malovala ve 12. Já si osobně nemyslím, že ” Akiane ” je nejlepší malířkou jakou kdy svět viděl, protože znám 100x lepší kreslíře a umělce. Její obrazy se mi nelíbí a neobdivuji je. Když jsem se dívala na její web, už 4 roky nic nenamalovala, je tedy možné, že případný autor této postavy přestal se svou imaginární malířkou sklízet takový obdiv, jako když ” Akiane” byla malá. Přestal tedy vytvářet další obrazy a ” Akiane ” náhle neexistuje. Doufám, že tentokrát můj komentář už bude pochopen. Děkuji.

    Páči sa mi

 17. Máiréad píše:

  Ještě bych chtěl dodat, že tvrdit ” Můj talent je od Boha” a ” Skrz mě nám chce Bůh ukázat záměr s tímto světem.” je učiněná drzost.

  Páči sa mi

 18. emanuelbohsnami píše:

  11-ročné dievčatko bolo posadnuté démonom:
  V zajatí démonov 2 – hlavný trailer s českými titulkami

  Páči sa mi

 19. Máiréad píše:

  Dobrý den, trochu jsem přemýšlela a zjistila jsem, že zaobírat se obrazy takové holčičky je ztráta času. Na mnohých webech jsem se dočetla, že Akiane je nadpřirozený člověk. Jestliže žijeme v knihách, tak ať je, ale právě toto je důkazem promyšlené kampani a výřečnosti její matky, kterou mimochodem můžeme najít na 4 hodinových videích, což jen říká, proč je Akiane tak známá. To dá rozum, když máte ukecané rodiče, ví o vás všichni. To je to samé jako vesnické klepny. Také mám kamarádku, která maluje lépe než Akiane a to je jí 14 a nikdy se o ní nemluvilo. Je to zkrátka jen o sponzorech. A na vrchol jsem četla na jednom z webů o Akiane, že nějaký tupec opovrhuje Leonardem da Vincim. To mne přátelé tak rozohnilo, že jsem z toho celou noc pořádně nespala. Srovnávat tuto dívenku se světovým mistrem je jako srovnámat velikostně blechu se slonem. Na světě byly a jsou spousty umělců, kterým Akiane nesahala ani po paty. Také jsem četla, že Akiane je svatá, což je zasmání hodný kec. Jsem ráda, že jsem našla snad jediný web, který nepodlehl těmto trapným řečem a děkuji, za vaše rady.

  Přeji hezký den a nashledanou.

  Páči sa mi

 20. emanuelbohsnami píše:

  Bianka, máš pravdu, že dievčatko Akiane si to nevymyslela, pretože ona mala skutočné vízie. Vizionar vidi alebo aj počuje niekedy prirodzenými sluchom a zrakom, alebo len duchovným, kedy to vníma duchom.

  To znamená a chcel som tým povedať, že Akiane ako vizionarka skutočne vnimala nadprirodzený svet, takže si to nevymyslela – neklamala, ale kedže jej vizie sa nestotožnuju s tými viziami, ktoré su od Stvoritela a práve naopak – su totožne s viziami od temných duchov (padlých anjelov) z toho dôvodu su falošné.

  Nie preto, že su podovodom a klamstvom vymyslené samotnou vizionarokou, ale klamstvom a podvodom temných anjelov, ktorý ju podviedli ako aj tých, ktorí si myslia, že su od Boha.

  Páči sa mi

 21. Jolika píše:

  Ahojte ja tiez mavam sny v ktorich vidim jezisa à pocujem hlas bozi.anjelou,poslou…mam vsetko zapisane co som videla vo snach à co som pocula.dala som tomu nazou NA SLAVU BOZIU.rada bi som to vidala von aby si ludia citali riadky ….., neviem ako na to!

  Páči sa mi

  • emanuelbohsnami píše:

   Jolika…ak máš zjavenia od Boha, tak sa nemusíš báť ich najprv preskúmať osobami, ktoré si Boh na to vyvolil. Tak ako mnohí Boží vizionari-proroci nechali preskumať svoje vízie a posolstva cirkevnej autorite, tak aj Ty by si najprv mala urobiť rovnako, pretože naopak, boli mnohí takí, čo to neurobili a nakoniec zistili, že sa mýlili…že ich vizie neboli od Boha.

   Avšak to už bolo neskoro, pretože kým na to prišli, dovtedy mylné zjavenia a posolstva rozšírili svojim znamym i neznámym a mnohých ľudí pomýlili.

   Nech Ti Boh dá odvahy skumať vízie a to takej odvahy, aké mali Boží proroci a aku maju aj v sučasnosti.

   Páči sa mi

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google photo

Na komentovanie používate váš Google účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s

 • Falošné ZJAVENIA VÍZIE – proroci

 • Falošné veštice – snáry – mágovia

 • Nebezpečné Hnutie NEW AGE

 • WEB.stránka zaoberajúc sa sektami

 • Viac o SEKTÁCH sa môžete dozvedieť u Borisa Rakovského

 • FILMY-HUDBA-LITERA…

%d blogerom sa páči toto: