TKKBS znova zavádza veriacich: bude Slovensko vôbec niekedy zasvätené Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie ?

TKKBS na svojej web.stránke zverejnilo modlitbu zasvätenia s názvom:

Modlitba zasvätenia Slovenska Najsvätejšiemu Srdcu Ježišovmu

a Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie

Viac TU: www.kbs.sk/…/modlitba-zasvat…

V modlitbe je zrozumiteľne uvedené (v bode 4. a 6.) ako sa veriaci ľud zveruje Ježišovi Kristovi a v závere sa poukazuje na “zasvätenie”, ktoré podľa KBS predstavuje celá modlitba.

Pravdou je, že zasvätiť sa Ježišovi alebo aj Márii v sebe zahrňa úplné odovzdanie sa a zverenie do Ježišovho alebo Máriinho Srdca, ale rozdiel medzi zverením a zasvätením je v plnosti milostí a to podobne ako keď rozlišujeme medzi milosťami, ktoré sme obdržali my hriešnici a Nepoškvrnená Panna Mária – plná milosti.

Tak ako musíme rozlišovať medzi milosťami, ktoré sme obdržali my a ktoré obdržala Panna Mária v plnosti, aj v prípade “zverenia” a “zasvätenia” musíme rozlišovať a doslovne aj pomenovať v danej modlitbe.

Nestačí sa len zveriť, ale treba sa aj zasvätiť a to doslovne ako Srdcu Ježišovmu, tak aj Srdcu Panny Márie.

V modlitbe je celý čas cítiť ako sa autor modlitby zámerne vyhýbal doslovnému zneniu zasvätiť Slovensko ako Ježišovmu, tak aj Máriinmu Srdcu, až na konci modlitby hovorí o zasvätení, ako keď sa niekto snaží ľudí prehovoriť, že to bolo zasvätenie.

Dokonca aj Slovensko až v závere bolo spomenuté, aby sa nepovedalo, že celý čas sa modlilo za nejaký iný národ, pričom cítiť z modlitby, ako jej autor sa obáva zasvätiť. Táto modlitba je naozaj obrazom našej spoločnosti-národa, ale zvlášť hlavných predstavených, ktorí sa boja pomenovať hriech a Pravdu na verejnosti.

Z modlitby človek môže pochopiť čo všetko je správne zveriť do rúk Ježiša a Márie, ale ťažko pochopiť ako úplne sa zasvätiť Ježišovi a Márii.

Kiežby Ježiš a Mária boli pre Slovensko nie len najsvätejšími osobami na papieri, ale aj v srdci a toto vyznanie bolo spečatené skutkami i slovami zasvätenia. Lebo, ako chcú biskupi sa vyhnuť trestu, ktorý sami pomenúvaju z historii Francuzska, keď sami nechcú zasvätiť Slovensko a to doslovne?!

Žiadosť Ježiša a Márie sa nenaplnili z Francuzska, ani z Portugalska a tak to vyzerá, že ani na Slovensku. Nehovoriac o Rusku, na ktoré biskupi už dávno zabudli.

Zasväťte sa Srdcu Ježiša a Márie:

Sedembolestná Panna Mária, tvoje Srdce je otvorené pre nás, aby sme sa Ti zasvätili úplne a tvoji verní služobníci sa s ochotou skláňajú k tvojim nohám i tvojmu Srdcu, aby sme sa ti úplne a doslovne zasvätili pre tento čas i večnosť.

Zasväcujeme Ti Slovensko a zvlášť tie krajiny, ktoré si vyslovene žiadaš, aby sa ti úplne a bezvýhradne zasvätili. Nech závladne mier v ich srdciach i národoch, lebo Ty si Matka všetkých národov a tvojou túžbou je, aby všetci boli tvojimi deťmi skrze Ducha Svätého, ktorý nás spája s nebeským Otcom.

Srdce Ježišovo, plné lásky a svätosti – Tebe zasväcujeme Slovensko a zvlášť tie krajiny, ktoré si tvoje Srdce veľmi želá, nech prebývajú v tvojom Srdci naveky a úplne sa Ti zasvätia ako jedinému Bohu, ktorý má Srdce otvorené pre svojich vyvolených i maličkých, čo v Teba veria.

Spojené Srdcia Ježiša a Márie – vašim Srdciam zasväcujeme slovenský národ, každé miesto i osobu, všetky plány a predsavzatia, aby sme boli za jedno s Vami a tak plní milosti uskutočňovali plán, ktorý máte so slovenským národom.

Patróni slovenského národa, orodujte za nás.

Reklamy

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

  • Falošné ZJAVENIA VÍZIE – proroci

  • Falošné veštice – snáry – mágovia

  • Nebezpečné Hnutie NEW AGE

  • WEB.stránka zaoberajúc sa sektami

  • Viac o SEKTÁCH sa môžete dozvedieť u Borisa Rakovského

  • FILMY-HUDBA-LITERA…

%d bloggers like this: